תינוקת שרדה 3 ימים תחת גופת אביה

התינוקת נמצאה על ידי אחיה בן השלוש לאחר שהאב מת ככל הנראה כתוצאה מדום לב. היא הוטסה לבית החולים כשהיא סובלת משלפוחיות בעור, אך מצבה מוגדר טוב. בזמן התקרית הייתה האם כלואה בבית הסוהר, אך הוחלט לשחררה על מנת שתוכל לטפל בשני ילדיה הקטנים

תינוקת שרדה 3 ימים תחת גופת אביה (אילוסט (רויטרס)

תינוקת בת 11 חודשים נמצאה בחיים לאחר שהתברר כי שכבה במשך שלושה ימים מתחת לגופתו של אביה המת בלואיזיאנה שבארצות הברית - כך פרסמו כלי תקשורת מקומיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהדיווח עולה כי האב, ג'ייסון פילדס בן 43, מת ככל הנראה כתוצאה מדום לב ונפל על בתו התינוקת. על פי ההערכה, במשך שלושה ימים שכבה התינוקת מתחת לגופתו כשראשה מוצמד לקיר, עד שהתגלתה לבסוף על ידי אחיה הקטן.

האח, בן שלוש בלבד, מיהר לבית השכנים וסיפר להם כי הוא חושב שאביו מת. כוחות הצלה גדולים מיהרו לבית המשפחה, שם נמצאה גופת האב ותחתיה התינוקת. היא הוטסה לבית החולים כשהיא סובלת משלפוחיות בעור ומפגיעה במצח בעקבות השכיבה הממושכת עם הראש צמוד לקיר, אך בבית החולים נמסר כי מצבה מוגדר כעת טוב.

אמם של שני הילדים הקטנים הייתה כלואה בבית הסוהר בזמן התקרית, אך בעקבות התייתמותם של הילדים מאב הוחלט לשחרר אותה על מנת לאפשר לה לטפל בהם. בני המשפחה סיפרו כי הם חווים רגשות מעורבים בעקבות התקרית הקשה וכי לצד השמחה על כך שהתינוקת נותרה בחיים, הם מתאבלים על אובדן האב.