תינוקת הושארה 16 שעות בעריסה – ומתה

כוחות ההצלה שהוזעקו לפרבר במדינת וירג'יניה בארצות הברית נחרדו לגלות תינוקת בת תשעה חודשים שוכבת מתה בעריסה. בדיקה העלתה כי במשך יותר מחצי יממה הושארה התינוקת לבדה, בזמן שההורים שתו אלכוהול וישנו. הוריה נעצרו בחשד להזנחה, לאחר שהתברר כי לא לקחו את בתם לרופא כבר שבעה חודשים

הושארה 16 שעות בעריסה – ומתה (אילוסטרציה (רויטרס)

טרגדיה בארצות הברית: תינוקת בת תשעה חודשים נמצאה מתה בעריסתה לאחר שהותרה לבדה במשך 16 שעות. כוחות המשטרה שהגיעו למקום עצרו את הוריה של התינוקת בחשד להזנחה פושעת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ממשטרת וירג'יניה נמסר כי התינוקת אבאריס אלכסנדר הונחה בתוך העריסה בשעה 20:30 (שעון מקומי). סמוך לשעה חצות שבה האם מעבודתה, אך במקום לבדוק את התינוקת היא החלה לשתות עם בעלה ולאחר מכן הלכו בני הזוג לישון.

רק למחרת בשעות הצהריים למחרת מצאו ההורים - אדם ויסמין, שניהם בני 21 - את התינוקת כשהיא לא נושמת. מהמשטרה המקומית נמסר עוד כי התינוקת הונחה בעריסה כשפניה מופנים כלפי מטה.

חקירת ההורים העלתה כי לא לקחו את בתם התינוקת לרופא אפילו פעם אחת בשבעת החודשים האחרונים. כמו כן התגלה במהלך החקירה כי לפני כארבעה שבועות התעורר אצל בני הזוג חשד שבתם התינוקת סובלת ממחלת נשימה, ולמרות זאת לא לקחו אותה לבדיקה רפואית. להורים שנעצרו ישנה בת נוספת בת שנתיים.