סבא וסבתא קלינטון מציגים: הנכדה הראשונה

אחרי שהיום התבשרו בני הזוג קלינטון - ויחד איתם כל העולם, על הולדת הנכדה הראשונה ועל הפיכתם לסבא ולסבתא, חשפו השניים את תמונת הנכדה החדשה, שרלוט, ברשתות החברתיות. "אנחנו מאושרים כל כך. זה אחד מהרגעים הכי משמחים בחיינו", צייצו השניים. האם כעת, לאחר שהפכה לסבתא, הילארי תהפוך גם לנשיאה?

סבא וסבתא מאושרים עם הנכדה החדשה (טוויטר)

סבא וסבתא קלינטון עוד לא התרגלו לתואר החדש, וכבר מיהרו לשתף את תמונת הנכדה הבכורה ברשתות החברתיות: לאחר שהיום (שבת) התבשרו בני הזוג על כך שבתם צ'לסי ילדה את בתה הבכורה בשעה טובה, ושהם הפכו רשמית לסבא וסבתא - שיתפו הנשיא לשעבר והנשיאה (אולי) לעתיד, את תחושותיהם לאחר הלידה המרגשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"שרלוט, סבתא שלך ואני לא יכולים להיות מאושרים יותר", צייץ הנשיא לשעבר ביל קלינטון בחשבון הטוויטר שלו ושיתף את התמונה שלו ושל הילארי יושבים על הספה, כשהילארי אוחזת בתינוקת ושניהם מחייכים אליה בחום.

"אנחנו מאושרים עד הירח להיות סבא וסבתא. זה אחד מהרגעים המשמחים בחיינו", צייצה הסבתא הילארי קלינטון, ושיתפה אף היא תמונה של המאורע המרגש מזווית שונה: הפעם כשביל תומך בה ומביט בנכדתו החדשה בהשתאות.

"היום בו אהפוך לסבתא ישפיע על החלטתי אם להתמודד לנשיאות"

דבר הלידה המרגשת נודע היום גם כן באמצעות הטוויטר: צ'לסי קלינטון, בתם של בני הזוג הנשיאותי, צייצה לפנות בוקר בעמוד הטוויטר שלה כי בתה, שרלוט קלינטון-מזווינסקי, נולדה לה ולבן זוגה מארק. קלינטון טרחה לבשר את הבשורה גם לעוקבים אחריה בעמוד הפייסבוק. צ'לסי קלינטון נשואה למארק, יהודי-אמריקני, והשניים הודיעו כי הם מצפים לבת בחודש אפריל השנה.

צ'לסי קלינטון, האם הטרייה והנרגשת (רויטרס)

הילרי קלינטון התייחסה בהזדמנויות רבות לציפייה שלה להפוך לסבתא, ואף רמזה לא מעט פעמים כי התואר הזה קוסם לה יותר מאשר הנשיאה האישה הראשונה של ארצות הברית. בעבר היא אף טענה כי היום שבו תהפוך לסבתא עשוי להשפיע על החלטתה אם להתמודד על התפקיד ב-2016.