הגניבה שהסתבכה: 7 פצועים ומכוניות הרוסות‎

עובדי מלון בעיר מיאמי שבארה"ב פרקו את מזוודותיו של אחד האורחים, כשלפתע נכנס למכונית גנב והחל לנסוע בפראות בניסיון להימלט, תוך שהוא דורס כל מה שבדרכו. 7 בני אדם נפצעו ומספר כלי רכב ניזוקו. החשוד במעשה הצליח לברוח אך נעצר מאוחר יותר באותו יום

עובדים ואורחים במלון "מריוט מרקיז" במיאמי מצאו את עצמם משתתפים באירוע דרמטי, שנראה כמו סצינה שנלקחה מסרט פעולה. בעליו של ג'יפ לקסוס פרק את המזוודות בכניסה למלון, כשלפתע נכנס גבר לתוך הרכב וניסה לגנוב אותו. המכוניות שחנו בסמוך וחסמו את דרכו וגם העובדים שניסו לעצרו נפגעו במהלך הנסיעה הפרועה, שבסיומה הצליח להימלט מהמקום, כשהוא מותיר מאחוריו שבעה פצועים והרס רב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

בסרטון ממצלמות האבטחה שתיעדו את האירוע נראה החשוד בגניבה, גבר בן 50 בשם אלברטו רואיז, בוחן את השטח ואז נכנס לתוך הרכב בשעה שעובדי המלון פרקו ממנו את המזוודות. רואיז לחץ על דוושת הגז, נסע לאחור ודרס את שני עובדי המלון ואת עגלת המטען שעמדה מאחורי הרכב.

כמה כלי רכב שחנו לפניו ומצדדיו מנעו ממנו נתיב בריחה חופשי, אך רואיז היה נחוש שלא להיתפס והחל להתנגש בכל מה שנקרה בדרכו בניסיון להימלט מהמקום.

יואשם בניסיון רצח

כשהתקרבו אליו מאבטחים ועוברי אורח כדי לנסות ולעצור אותו, הוא המשיך בנסיעה קדימה ואחורה, תוך שהוא דורס כמה אנשים ופוגע במכוניות, עד שלבסוף הצליח לעבור עם הרכב בין המכוניות ולצאת אל הכביש. 

שבעה בני אדם נפצעו בתקרית, אחד מהם קשה, ופונו לקבלת טיפול בבית החולים. משטרת מיאמי הצליחה לעצור את הגנב מאוחר יותר באותו יום, והוא יועמד לדין בגין גניבת רכב וניסיון לרצח.