האייפון 6 התעקם? אורי גלר מציע פתרון

חגיגות ההשקה המוצלחת של אפל התקלקלו במעט עם הדיווחים על כך שהמכשיר החדש נוטה להתעקם בכיסם של המשתמשים. מי שמיהר להתגייס לטובת ענקית הטכנולוגיה הוא לא אחר מאמן האשליות הישראלי: "אני קורא לאפל לשכור אותי כדי להסביר לעולם שזו כלל לא אשמת החברה"

"נאמן לבלקברי", גלר (רויטרס)

ענקית הטכנולוגיה אפל אומנם שברה את השיא של עצמה כשדיווחה על מכירות של עשרה מיליון מכשירי אייפון 6 ו-אייפון 6 פלוס בסוף השבוע, אך משתמשים רבים התעקשו לקלקל את החגיגה כשדיווחו על כך שמכשירי האייפון 6 פלוס נוטים להתעקם בתוך הכיס. מי שמיהר להתגייס לטובת אפל היה לא אחר מאמן האשליות הישראלי אורי גלר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"יש שתי סיבות אפשריות לתופעה", אמר גלר בריאיון לאתר Market Watch. "או שהמכשיר דק באופן קיצוני עד שהוא מתעקם באמצעות כוח מועט - עניין שקשה לי להאמין שאפל הייתה מאפשרת בהתחשב בניסויים ובמבחנים הרבים שערכה - או שהאנרגיה וההתרגשות של מיליוני הרוכשים עוררו את כוחו המחשבה שלהם וגרמו לאייפון להתעקם".

אמן האשליות המפורסם לא הסתפק רק בהסבר יוצא הדופן אלא מיהר להציע את עצמו כאדם שיגאל את המוניטין הפגוע של החברה. "אני קורא לאפל לשכור אותי כדי להסביר לעולם שזו כלל לא אשמת החברה", אמר.

"אין ברשותי אייפון 6. אני נאמן לבלקברי שלי ולעולם לא אחליף אותו", אמר", אך אם הייתי מחליף אותו לאייפון 6, אין ספק שהייתי מצליח לכופף אותו באמצעות כוח המחשבה". כמו כן ציין גלר כי בעבר הצליח לכופף את מכשיר הבלקברי שלו באמצעות כוח המחשבה ושהוא אף מוכן לשלוח תמונה על מנת להוכיח זאת.