המלכה "גרגרה משמחה"? קמרון יתנצל

יממה לאחר שעורר סערה בארצו, ראש ממשלת בריטניה צפוי להתנצל בפני המלכה אליזבת' – וזאת בעקבות התבטאות שנויה במחלוקת שנקלטה בעדשות המצלמה. במהלך שיחה עם ראש עיריית ניו יורק לשעבר אמר קמרון כי המלכה "גרגרה משמחה" כששמעה על תוצאות משאל העם בסקוטלנד. "אני מאוד נבוך ומצטער", אמר קמרון לאחר מכן

התנצלות מלכותית. קמרון ואליזבת' (AP)

אחרי ההערה השנויה במחלוקת - עכשיו מגיעה ההתנצלות המלכותית: ראש ממשלת בריטניה דיוויד קמרון צפוי להתנצל באופן אישי בפני המלכה אליזבת', לאחר שטען כי היא "גרגרה משמחה" בעקבות תוצאות משאל העם בסקוטלנד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול נתפס קמרון בעדשות המצלמה כשהוא משוחח עם ראש עיריית ניו יורק לשעבר מייקל בלומברג, בשולי העצרת הכללית של האו"ם. "המלכה גרגרה משמחה, מעולם לא שמעתי מישהו כל כך שמח", אמר קמרון לבלומברג.

צפו בהתבטאות המביכה של קמרון:

על פי דיווח ברשת סקיי ניוז הבריטית, בעקבות פרסום הדברים צפוי קמרון להתנצל בפני המלכה במהלך פגישתם הבאה. המלכה וראש ממשלת בריטניה נוהגים להיפגש באופן קבוע לעדכונים במצב הממלכה.

"תראו, אני מאוד נבוך מזה ומאוד מאוד מצטער על ההערה", אמר קמרון לעיתונאים לאחר שפורסמה ההתבטאות. "זו הייתה שיחה פרטית אבל ללא ספק שיחה שלא הייתי צריך לקיים ולא אקיים שוב. המשרד שלי כבר נמצא בקשר עם הארמון כדי להבהיר להם את המצב וכך אעשה גם אני".