מזימבבואה ועד סין: "שנה טובה"

פרויקט מיוחד: אזרחי כל העולם שלחו ברכה מצולמת לגולשי חדשות 2 Online. הילדים מאזרבייג'אן, הקשיש מהודו, נהגת האוטובוס מהולנד ואפילו מיקי מאוס מהוליווד - עשרות התגייסו למשימה. צפו בתוצאה המרהיבה

שנה טובה לישראל מאיתנו, אזרחי העולם: תשע"ד, השנה העברית החולפת, לא הייתה פשוטה עבור ישראל - ודאי שלא בזירה הבינלאומית. בתקופה האחרונה התאספו רבים ברחבי העולם, הפגינו נגד ישראל - ואף קראו להחרימה בעקבות היציאה למבצע "צוק איתן" בעזה. אלא שבין כל אותם קולות עוינים, ישנם גם אנשים שמדינת היהודים יקרה ללבם - ושאפילו נרתמו למשימה של פעם בשנה: לאחל שנה טובה לישראלים - ולשגר את הברכה ממקום מגוריהם - כל הדרך אלינו כאן.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רבים בעולם נענו לאתגר "שנה טובה מעבר לים" שהצבנו בפניהם - וברכות חמות, מרגשות ואף משעשעות הגיעו אלינו מכל קצוות תבל: מאוסטרליה הרחוקה, דרך סין, תאילנד וקמבודיה שבמזרח הרחוק - עד למדינות סקנדינביה הקרות, ליבשת השחורה - ואף לארגנטינה שבדרום אמריקה.  

שנה טובה מסקנדינביה הקרירה (חדשות 2)

מיזם השנה הטובה חצה גבולות - והגיע לכל היבשות בעולם: באוסטרליה הוא תפס תושב מקומי באמצע הרחוב, ביפן התיישבה מול המצלמה אישה חביבה בתלבושת מסורתית ובסין בירכו שתהיה שנה מתוקה - והניפו את דגל ישראל בגאון. המצלמה שלנו הגיעה אפילו עד לחדר כושר בקייפטאון שבדרום אפריקה וגם לזימבבואה הרחוקה.

גם באוסטרליה לא שכחו לברך (חדשות 2)

תושבת מוסקבה בירכה את ישראל ברוסית ונגסה בתפוח בדבש באמצע הפארק המקומי, באזרבייג'אן, בפינלנד ובקנדה התאספו עשרות ילדים לאחל חג שמח וגם לתקוע בשופר - וברכות שנה טובה הגיעו אפילו ממיקי מאוס בשדרת הכוכבים המפורסמת של הוליווד. גם מלכת אנגליה לא יכולה הייתה להתאפק - ואיחלה ברכה משלה בנימוס בריטי אופייני. 

איחולים וברכות מיפן (חדשות 2)

בפרוש השנה החדשה, כל שנותר הוא להודות לתושבי העולם על הברכות החמות והלבביות - ולאחל שגם להם תהיה שנה טובה. בעברית זה נשמע לא פחות טוב.     

ברכת שנה טובה עם דגל ישראל (חדשות 2)