צפו: הנס הכפול של רוכב האופניים

רוכב אופניים שחצה צומת במעבר להולכי רגל במוסקבה, ניצל בנס מפגיעה אנושה - ואולי אפילו ממוות - לאחר ששני כלי רכב התנגשו בעוצמה במרחק סנטימטרים ספורים ממנו. הרוכב אומנם ספג פגיעה משנית מאחד כלי הרכב המעורבים בתאונה, אך זה רק הטיחו בקרקע מבלי להסב לו נזק כלל

תיעוד של תאונת דרכים בין שני כלי רכב במוסקבה שברוסיה, חשף אולי את רוכב האופניים בר המזל בעולם כולו: בזמן שחצה את הכביש על אופניו, הצליח הרוכב לחמוק בנס מפגיעה של מכונית פרטית. משאית שהייתה מעורבת בתאונה אומנם לא פספסה אותו, אבל פגיעתה בחלקם הקדמי של האופניים רק הפילו אותו על הכביש ללא פגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ברגעים הראשונים לאירוע, שנקלט בעדשת מצלמת העמוד המוצבת בצומת, נראה רוכב האופניים כשהוא חוצה לאטו את הכביש במעבר מסומן להולכי רגל.

כעבור מספר שניות פורצת אל מרכז הצומת משאית דוהרת, ככל הנראה לאחר שנהגה לא ציית לרמזור. לפני שרוכב האופניים הספיק להגיב, התנגשה המשאית בעוצמה במכונית פרטית שהגיחה ממולו. כתוצאה מההתנגשות, החלה המכונית הפרטית להסתחרר – כשהיא מחמיצה בסנטימטרים בודדים את רוכב האופניים שנותר קפוא על מושבו.

מעוצמת המכה איבד גם נהג המשאית את השליטה על רכבו, והסתחרר איתו אל שולי הצומת, לא לפני שפגע ברוכב והפיל אותו על הכביש. למרות הפגיעה, מיד לאחר שהוטח על הכביש נראה רוכב האופניים כשהוא נעמד כפוף על רגליו ומנסה לעכל את גודל הנס. לאחר שעוברי אורח אחרים ניגשו להיחלץ לעזרתם של שני הנהגים, הצטרף אליהם גם רוכב האופניים, שהיה בעצם למעורב היחיד בתאונה שהיה מסוגל עוד לעמוד על רגליו בסוף האירוע.