צפו: שודד מציל עובר אורח ממטען שהפעיל

שודדים אינם בהכרח חסרי מוסר - כך לפחות התרשם מחוסר בית בסאו פאולו שבברזיל, לאחר שחבר כנופיה הציל את חייו מפיצוץ מטען שהפעילו חבריו במהלך שוד. בתיעוד האירוע במצלמת אבטחה נראה כיצד ניסה השודד להזהיר את עובר האורח האקראי בכל דרך אפשרית, עד שהחליט להפילו על הקרקע ובכך להציל את חייו

ממזרים בעלי כבוד: חברי כנופיה ברזילאית שהחליטו לפוצץ מכשיר כספומט כדי לגנוב את תכולתו, הצילו ברגע האחרון את חייו של מחוסר בית שנקלע במקרה לטווח הפיצוץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד האירוע, כפי שנקלט במצלמת האבטחה של תחנת דלק מקומית בסאו פאולו, נראים מספר צעירים כשהם יורדים ממכונית לבנה כשהם חובשים לראשם קסדות אופנוע. תוך שניות ספורות הם פורצים אל תוך חנות הנוחות במתחם התחנה, כשאחד מהם לא מבזבז זמן ומרוקן את הקופה.

במקביל, סימנו חבריו את יעדם הבא: מכשיר הכספומט שהוצב בחנות. בזמן שאחד השודדים בוחן את המכשיר, ניגש חברו אל רכב המילוט ושב ממנו כשבידו מטען נפץ קטן שנועד לסייע להם בפריצת המכשיר המאובטח.

רגעים ספורים לפני הפיצוץ, הבחין שודד אחר שהוצב מחוץ למתחם במחוסר בית שנקלע במקרה לזירה. מחשש שייפגע מההדף, ניסה השודד להזהיר את עובר האורח מפני הסכנה וקרא לו לשכב על הקרקע. לאחר שכל ניסיונותיו כשלו, החליט השודד בצעד אמיץ להתנפל על מחוסר הבית, להפיל אותו ולגרור אותו בכוח מהמקום.

באותו הרגע החריב פיצוץ עז את חזית החנות, לתדהמתו של מחוסר הבית שנותר שרוע ההמום על הקרקע. השודדים מצדם המשיכו בתכנית כרגיל, אספו את המזומנים אל הרכב ונמלטו מהמקום.

המשטרה המקומית טרם איתרה את החשודים, אך ספק רב שהחוקרים יוכלו להסתמך על עדותו של עובר האורח שחב לשודדים את חייו.