רצח מזעזע בפלורידה: סב ירה למוות בבתו וב-6 נכדיו והתאבד

כוחות גדולים של משטרה הוזעקו לביתו של האיש, שם נמצאו גופת בתו וכן גופות הילדים בני 3 חודשים עד 10. על פי הדיווחים בפלורידה, השוטרים הגיעו לזירה דקות ספורות לפני שהסב הצליח להתאבד. בשנת 2006 השתחרר הסב מהכלא לאחר שירה למוות בבנו בן ה-8

רצח את נכדיו והתאבד. ארכיון (רויטרס)

רצח מזעזע בפלורידה: גבר בן 51 ירה למוות בבתו ובשישה מנכדיו ולאחר מכן התאבד. על פי הדיווחים המגיעים מארה"ב, השוטרים הגיעו לזירה שניות לפני שהסב הספיק לירות בעצמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתוך ביתו של האיש בעיירה בל, הנמצאת במרכז פלורידה, נמצאו הילדים בגילאים שלושה חודשים עד 10, כשהם ללא רוח חיים. השריף המקומי של העיירה סיפר לעיתונאים שהתגודדו מחוץ לזירת הרצח כי האיש, דון סי ספיריט, התקשר למוקד המשטרה דקות ספורות לפני שרצח את נכדיו והתאבד, והשמיע איומים על בני משפחתו.

מבדיקה עולה כי זוהי אינה הפעם הראשונה בה ספיריט מעורב בתקרית ירי קטלנית. בשנת 2001 הרג האיש את בנו בן ה-8 באמצעות רובה ציד, במה שהוגדר אז כתאונה.

ספיריט ריצה בעבר שלוש שנות מאסר בעקבות אותה תקרית ירי בה נהרג בנו, אך השתחרר מהכלא בשנת 2006.

"כשהאיש התקשר למוקד 911 הוא נשמע מספיק מאיים על מנת שנשלח בדחיפות לבית כוחות גדולים של משטרה", סיפר שריף העיירה לאחר הרצח. "כשהגענו לבית מצאנו את הקורבנות עם פצעי ירי על גופם. זהו מקרה קשה מאחר ומדובר במחוז קטן. כולנו משפחה כאן".