שחקן נבחרת פלסטין בכדורגל מואשם בהטרדה מינית

יממה אחרי שמארגני משחקי אסיה בדרום קוריאה תפסו איש המשלחת האירנית מטריד מינית, שחקן כדורגל פלסטיני הזמין את אחת מהנשים שמארגנות את התחרויות להצטלם איתו במגורי הספורטאים ושם הטריד אותה מינית. נגד השחקן הוגש כתב אישום ונאסרה יציאתו מהמדינה

לשחקנים המצולמים אין קשר לנאמר (רויטרס)

מבוכה לנבחרת הפלסטינית בתחרות החשובה: משטרת דרום קוריאה דיווחה כי הגישה הבוקר (רביעי) כתב אישום נגד שחקן כדורגל פלסטיני, בטענה שהטריד מינית חברה בצוות המארגנים של משחקי אסיה שנערכים בימים האלה. השחקן, ששמו לא פורסם, נעצר ונאסרה עליו היציאה מהמדינה. מדובר באירוע שני של הטרדה מינית לכאורה באותה תחרות, וייתכן שהנאשמים יוענשו בחומרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי סוכנות הידיעות רויטרס, התקרית שבה מעורב השחקן הפלסטיני אירעה לאחר שהשחקן הציע למארגנת להצטלם יחדיו באיזור המגורים של הספורטאים. אז, לטענת המשטרה, ביצע השחקן את העבירה שהובילה להגשת כתב האישום. הנבחרת הפלסטינית תתמודד היום מול נבחרת הכדורגל מטאג'יקיסטן, ככל הנראה ללא נוכחות השחקן.

יממה קודם לכן הואשם חבר המשלחת האירנית, האחראי על ציוד הנבחרת, באירוע נוסף של הטרדה מינית. לאחר תקרית זו הודיעו מארגני המשחקים לכל המשלחות כי לא יסבלו התנהגות דומה מצד אף משתתף.

המשחקים האסיאתיים הם אירוע הספורט הגדול ביותר שנערך על ידי המועצה האולימפית האסייאתית OCA . הם נערכים החודש בדרום קוריאה ונערכות בהן 439 תחרויות ב-36 ענפי ספורט בהם מתמודדים ספורטאים מ 45 מדינות בהן צפון קוריאה, אירן, פלסטין ואפילו עירק.