אם הוחזקה חודשיים כשפחה בכלוב עץ

אם לשניים נחשבה לנעדרת במשך חודשיים עד שחולצה בסוף השבוע ואז נחשפה הזוועה שעברה. באותו הזמן היא חיה בכלוב עץ קטן, כשרצועה על צווארה, בעודה משרתת את הצרכים של בני זוג חולניים

ג'ולי לוקווד - אחרי חודשיים בשבי (SKY NEWS)

ג'ולי לוקווד, אם לשניים בת 30 מארה"ב, הוכרזה כנעדרת ב-9 ביולי באוונסוויל שבאינדיאנה. בסוף השבוע נמצאה וסיפורה האמיתי נחשף. האיש שהציל אותה, רון היגס, סיפר כיצד במשך חודשיים הוחזקה האם בכלוב עץ קטן כשפחה והתחננה בפניו שיעזור לה להימלט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאחורי הזוועות עומדים, לפי החשד, קנדרה טולי בת ה-44, ובן זוגה ריקי רוי האוס, בן ה-37. היגס, בעלה לשעבר של קנדרה, נחשף לזוועה אחרי שביקר בקראוון של בני הזוג ושמע את הסיפור ממנה כבדרך אגב.  

"הייתי בהלם כשהיא אמרה לי: 'יש לנו כאן נערה בכלוב'", סיפר היגס לרשת WFIE-TV . "היא לבשה לגופה טי שרט בלבד, על צווארה הייתה רצועה, ממש כמו של כלב. בכל לילה הם קשרו אותה שם בלי מזון או מים".

בני הזוג המתעללים (SKY NEWS)

"היא התחננה בדמעות: 'אל תלך'"

על פי הדיווח, ג'ולי הורשתה לצאת מהכלוב שלה רק כדי לנקות ולבשל. באחד הימים, סיפר היגס כי האישה פנתה אליו וביקשה ממנו לעזור לה. "בלילה השני היא ביקשה ממני כשדמעות בעיניה: 'בבקשה, אל תלך מכאן בלעדיי'. הבטחתי לה שאפילו במחיר חיי אוציא אותה משם", אמר היגס. הבעל לשעבר הצליח להוציא את האישה מהבית רק אחרי שהבטיח לבני הזוג שלא יספר למשטרה.

הוא לא היה צריך לספר, ג'ולי לוקווד עשתה זאת במקומו עם תלונה. השוטרים שמעו את סיפור הזוועה ומיהרו לעצור את בני הזוג. מיד אחר כך נלקחה האישה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי.

כשג'ולי נעלמה, משפחתה פתחה עמוד פייסבוק במטרה לבקש מהציבור עזרה בחיפושים. אחרי שנמצאה, בתום חודשיים, נכתב בעמוד: "היא נמצאה". בינתיים, בני הזוג מתמודדים עכשיו עם ההאשמות באונס, החזקת אדם בניגוד לרצונו ותקיפה. "כולם חושבים שאני גיבור, אבל אני בסך הכל אמריקני פשוט שמאמין בחופש", סיכם היגס.