בית המלוכה הבריטי אישר: וויליאם וקייט מצפים ליורש נוסף

הדוכסית קייט מידלטון נמצאת בהריון שני, וצפויה ללדת אח או אחות ליורש העצר ג'ורג', שנולד לפני כשנה. משפחת המלוכה ומשפחתה של קייט הביעו שמחה בעקבות הבשורה על הנסיך - או הנסיכה - החדשים

משפחת המלוכה מתרחבת (AP)

התרגשות בממלכה הבריטית: בית המלוכה הודיע היום (שני) כי הנסיך וויליאם ורעייתו קייט מידלטון מצפים לילד נוסף, אח לנסיך ג'ורג'. רשת BBC שוחחה עם משפחת המלוכה ומשפחת מידלטון, שהביעו שתיהן שמחה בעקבות הבשורה. "המלכה וחברי שתי המשפחות מאוד מרוצות מהחדשות האחרונות על פיהן הוד מעלתם מצפים לתינוק השני שלהם" נכתב בהודעת הארמון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מידלטון בת ה-32 חשה לאחרונה בחילות בוקר, ואף אושפזה בבית חולים בלונדון. בעקות כך גילו הרופאים כי הדוכסית אכן בהריון וחשה את אותם תסמינים בהם לקתה כאשר נשאה ברחמה את ג'ורג'. צוות בית המלוכה העריך כי מידלטון תזדקק לנוזלים, תרופות ותוספי מזון על מנת לתפקד בהצלחה בחודשים הקרובים.

ראש ממשלת בריטניה דייויד קמרון בירך את הזוג: "מירב איחוליי לדוכס ולדוכסי, אני מאושר לשמוע שהם מצפים לילד נוסף". הילד או הילדה, לא ברור עדיין מינו, יצטרף לרצף יורשי העצר הבריטים, אח או אחות לנסיך ג'ורג' שנולד בחודש יולי בשנה שעברה. העולם כולו נרגש עם הולדתו של ג'ורג', שנמצא במקום השלישי ברשימת יורשי העצר הבריטיים, אחרי סבו צ'ארלס ואביו וויליאם.

מצפה לאח או אחות. הנסיך ג'ורג' (רויטרס)

טרם דווח מתי יוולד הנסיך - או הנסיכה - הבאה. הצהובונים בבריטניה כבר מתכננים שאם זו תהיה ילדה, היא תקרא על שמה של האם המנוחה של וויליאם, דיאנה. אם יוולד בן, ההערכות הן כי שמו יהיה צ'ארלס, הנרי, פיליפ או ספנסר.

במהלך השנה האחרונה דווח מספר פעמים על הריון נוסף של הנסיכה קייט: בדצמבר האחרון הצהובון המפוקפק "סטאר" דיווח כי הדוכסית מקיימברידג' נמצאת בהריון שני מבעלה הנסיך וויליאם, חמישה חודשים בלבד לאחר לידת בנה הראשון ג'ורג'.

הדיווח התבסס על עדי ראייה שסיפרו למגזין כי מידלטון "נראתה בלונדון יפה וקורנת לגמרי" ו"היד שלה היתה מונחת על בטנה רוב הערב. בהחלט היה ניתן לראות שם בליטה קטנה", אך לבסוף התברר הדיווח כשגוי.

נין נוסף בדרך. המלכה אליזבת (רויטרס)

גם אז נמסר ש"המשפחות הקרובות שלהם היו כמובן מאושרת לשמוע את החדשות, שאר בני המשפחה, כמו סבתו של וויליאם, המלכה אליזבת', שמעו את הסוד הנפלא של קייט במהלך ארוחת הצהריים בחג המולד שנערכה בארמון בקינגהאם ב-18 בדצמבר - ועכשיו כל המשפחה שומרת על שתיקה עד שיבשרו את החדשות רשמית בשנה החדשה".