חמינאי עבר ניתוח, רוחאני ביקר ונישק

התקשורת הפרסית מפרסמת תמונות יוצאות דופן, שעות ספורות לאחר ניתוח הערמונית שעבר מנהיגה הרוחני של אירן. הנשיא הגיע לבית החולים לבקר, והרופאים מדגישים: "הניתוח עבר בהצלחה, מצבו טוב מאוד"

ביקור נשיאותי באירן, היום (התקשורת האירנית)

שעות ספורות לאחר הדיווח לפיו מנהיגה הרוחני של אירן עבר ניתוח ערמונית, מפרסמים היום (שני) כלי התקשורת ברפובליקה האסלאמית תמונות יוצאות דופן שבהן נראה הנשיא חסן רוחאני מבקר את אייתולה עלי חמינאי במיטת חוליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חמינאי עבר את הניתוח מוקדם יותר היום בבית החולים הציבורי בטהרן, ורופאיו הדגישו בפני כלי התקשורת במדינה כי הניתוח עבר בהצלחה. אמש אמר מנהיגה הרוחני של אירן לכתבים מקומיים כי "אין כל סיבה לדאגה, מדובר בהליך שגרתי, אבל זה לא אומר שאני לא מעוניין בתפילותיהם של האזרחים".

שר הבריאות לשעבר באירן, המשמש כיום כחבר בוועדה מיוחדת של הפרלמנט, טען כי חמינאי הגיע מוקדם במיוחד לבית החולים, וזאת על מנת למנוע פגיעה בטיפול בשאר החולים במקום. "הוד מעלתו גם הדגיש כי הפעולה צריך להיעשות בבית חולים ציבורי," הוא הוסיף.

בתמונות שמתפרסמות היום בכלי התקשורת באירן, נראה הנשיא רוחאני במהלך ביקורו בבית החולים בטהרן. הוא נראה שם כשהוא מחזיק את ידו של חמינאי המחובר לאינפוזיה, ואף כשהוא מנשק אותו במצחו. מדובר בתמונות שאינן שגרתיות, משום שהן מראות לראשונה את המנהיג הרוחני של המדינה, במצב פגיע מתמיד.