ארצות הברית: חמישה נערים אכלו עוגיות חשיש - ואושפזו

המורים בבית הספר לא חשדו בעוגיות התמימות למראה שמכרה תלמידת תיכון לנערים צעירים ממנה במהלך ארוחת הצהריים. אך כשחמישה תלמידים התמוטטו במהלך שיעור, לאחר שאכלו את המאפים - התברר כי מדובר היה בעוגיות מריחואנה

העוגיות התמימות הובילו לאשפוז, ארכיון (AP)

חמישה תלמידי תיכון מקליפורניה התמוטטו במהלך שיעור בבית הספר לאחר שאכלו עוגיות שהכילו מריחואנה. חמשת התלמידים, בגילאי 14 עד 16, הובהלו לבית החולים במצב קריטי לאחר שאיבדו את הכרתם ולא הגיבו לגירויים חיצוניים. שלושה תלמידים נוספים שסבלו מבחילות ומחולשה לאחר אכילת עוגיות המריחואנה, טופלו בשטח בית הספר. שניים מהם פונו לבית החולים ואושפזו במצב קריטי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דובר המשטרה המקומית בעיר ריצ'מונד סיפר לכלי התקשורת כי לאחר חקירה ראשונית, נעצרה תלמידה בת 17 בחשד כי למכירת עוגיות המריחואנה. היא נשלחה למעצר במוסד לעבריינים צעירים, ועלולה לעמוד לדין בגין מכירת סמים אסורים וסיכון קטינים.

בלשי המשטרה, שאספו עדויות מתלמידי בית הספר, גילו כי הנערה החשודה נהגה למכור את העוגיות בקפיטריה של התיכון במהלך הפסקת הצהריים. תמורת 3 דולרים לעוגייה, או חמישה דולרים לשתי עוגיות, יכלו התלמידים הצעירים לרכוש את הסמים האסורים שהוחבאו בעוגייה התמימה.