גופת אישה ערופת ראש נמצאה בלונדון

כוחות משטרה גדולים הוזעקו לבית ברובע אדמונטון בצפון העיר, בעקבות דיווח על דקירות. למרבה חרדתם, בגינת הבית התגלתה גופתה של אישה ערופת ראש. המשטרה עצרה חשוד במעורבות ברצח אך הבהירה כי בשלב זה אין כל עדות לכך שהרקע למעשה הוא טרוריסטי

גופה ערופת ראש נמצאה בלונדון (ארכיון) (AP)

הסרטונים המתעדים את עריפת ראשיהם של שני עיתונאים אמריקנים על ידי אנשי דאעש מעוררים בשבועיים האחרונים סערה ברחבי בעולם, ובבריטניה בפרט - שם טוענים כי המוציא לפועל הוא בעל אזרחות בריטית. היום (חמישי) הגיעה הבהלה עד לחצר האחורית של הבריטים, כשגופת אישה ערופת ראש נמצאה בצפון לונדון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אחר הצהריים הגיעו כוחות משטרה גדולים לבית ברובע אדמונטון בבירה הבריטית., בעקבות דיווח על דקירות במקום. השוטרים שהגיעו מצאו את גופתה של האישה מונחת בחצר בית.

הוצאתו להורג של סטיבן סוטלוף

כלי תקשורת בבריטניה דיווחו כי עד ראייה במקום סיפר כי ראה "משוגע עם מצ'טה" במקום. כוחות הביטחון עצרו חשוד במעורבות ברצח, אך לדבריהם - בשלב זה אין כל עדות לכך שהרקע למעשה הוא טרוריסטי. הם הוסיפו כי טרם ברור האם ישנה היכרות מוקדמת בין החשוד לבין הקורבן.

ארגון הטרור האסלאמי הקיצוני דאעש הפיץ שלשום סרטון תחת הכותרת "מסר שני לאמריקה" ובו נראית לכאורה עריפת ראשו של עיתונאי אמריקני נוסף - סטיבן סוטלוף, בן 31, שנחטף לפני כשנתיים בסוריה. בסרטון איים פעיל דאעש להמשיך במסע הרצחני ולהוציא להורג עיתונאי שלישי שנמצא בידיהם - דיוויד היינס מבריטניה.