צפו: דולפין נולד לעיני המצלמה

בפארק מים באיטליה נדרכו לקראת לידה של דולפינה בת 17 שנים, אך שמחו וצהלו כאשר נולד גור הדולפינים הקטן והחל לשחות לצד אמו. הצוות, שפרסם את הסרטון, הודיע כי הדולפין הרך שוקל - כחודש לאחר הלידה - כבר 23 קילוגרם, ובקרוב יתחיל לאכול דגים בכוחות עצמו

רגע מרגש בפארק המים האיטלקי: דולפין זכר נולד לעיני המצלמות - ומיד פתח בשחייה לצד אמו. הלידה עברה בהצלחה בתחילת חודש אוגוסט, וצוות פארק המים "אולטרא-מארה" בריקונה פרסם בימים האחרונים את התיעוד הנדיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האם "בלו" בת ה-17 החלה ללדת תוך כדי שחייה, כאשר זנבו של הדולפין מתחיל לבצבץ. "בלו" המשיכה ללדת תוך כדי שחייה בבריכה, שגודלה כ-2,000 מטרים רבועים והכילה 9 מיליון ליטרים של מים.

גור הדולפינים שנולד החל מיד לעקוב אחר אמו, ומצוות הפארק נמסר כי הדולפין שוקל כעת 23 קילוגרם ואורכו 115 סנטימטרים, והפיקוח על חייו של הדולפין ורווחתו הועבר לידי תכנית אירופאית למען בעלי החיים. כמו כן נמסר כי שם אביו של הדולפין הוא "מיצ'ה", אך טרם הוחלט על שמו של הרך הנולד.

הצטרף לשחייה של אמו

באתר המכון לחקר דולפינים הדגישו כי דולפינים נולדים עם הזנב קדימה, על מנת שלא לטבוע לאחר הלידה. תוך שניות ספורות יכול הדולפין לשחות בכוחות עצמו לצד אמו. על פי נתוני המכון, הדולפינים הרכים יונקים מאמם במשך כ-18 חודשים, אך הם יכולים להתחיל לאכול דגים כבר מגיל שישה חודשים.