רחובות סן דייגו הפכו לפארק מים

צינור מים מרכזי שהתפוצץ בלב שכונת מגורים הציף את הרחוב הראשי בעיר. התושבים המופתעים ניצלו את האטרקציה החד-פעמית, ויצאו להשתכשך בבריכה המאולתרת כשהם חמושים במזרוני ים

לאור עומסי החום שמורגשים היום ברחבי הארץ, ייתכן ויהיו מי שיקנאו בתושבי סן דייגו בארה"ב - צינור שהתפוצץ והזרים כמויות מים אדירות אל רחובות העיר יצר מעין "פארק מים" ממש מחוץ לבתי מגורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול סמוך לשעה ארבע אחרי הצהריים החלו המים לבקוע מתוך צינור בטון יצוק שהתפוצץ והציף את מערכת הביוב העירונית. תוך זמן קצר כמות המים הגדולה שהייתה בצינור החלה לפרוץ מתוך הכביש הראשי בשכונת המגורים.

לאחר שהיה ברור כי אין דרך להשתלט על המים הזורמים עד לתיקון התקלה, ניצלו תושבי השכונה את האטרקציה הזמנית ויצאו לשכשוך במים, לשחייה ואפילו לשיט נינוח על מזרוני ים בבריכת הענק.

תוך קצת יותר משעתיים הצליחו אנשי העירייה, יחד עם משטרת קליפורניה, להשתלט על פיצוץ הצינור. במהלך היום צפויה העירייה לסיים ולנקז את כמויות המים האדירות, ואף להחזיר את הכביש לשימוש.

למרות שהרחוב יחזור לקדמותו תוך זמן קצר, את הנזק שגרמו המים לבתי השכונה ולמוסכים הפרטיים ייקח עוד זמן רב לשקם - ובעיקר לייבש.