צפו: איש המשמר המלכותי "התפרע"

איש המשמר המלכותי בארמון באקינגהאם צולם כשהוא מבצע צעדים מוזרים במהלך משמרתו מחוץ לארמון, במטרה להצחיק את התיירים שסביבו. התיירים צחקו, תיעדו את המעשה והעלו את הסרטון לרשת, אבל את מפקדיו של השומר הבריטי - זה לא הצחיק

בושות בפאתי הארמון: שומר בריטי במשמר המלכה, המשמר המלכותי סביב ארמון באקינגהאם, נחקר על ידי מפקדיו לאחר שנצפה בסרטון וידאו ברשת שבו הוא נראה מבצע הליכות משעשעות שאינן הולמות את תפקידו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעידה המוזרה והמחוות המגוחכות שעשעו את התיירים שתיעדו את החייל ואת עשרות אלפי הגולשים שצפו בתיעוד, אבל את מפקדיו בארמון באקינגהאם - זה לא הצחיק. על פי הדיווח ברשת Sky הסרטון הקצר שנמשך שלוש דקות הצליח להרגיז אפילו את שר ההגנה.

במשרד ההגנה אישרו הבוקר (רביעי) כי אמש נחקרה הסוגיה. לטענתם, הובהר להם שהמעשה נעשה בחסות היעדרה של המלכה, בזמן ביקורה בסקוטלנד. אנדי ריצ'ארד שהעלה את הסרטון קרא לו: "איש המשמר בארמון באקינגהאם בהתנהגות שאינה הולמת בזמן שהמלכה בחופשה, האחראים עליו חייבים לדבר איתו" . על פי הדיילי מייל, הם דיברו עימו.

רבים מהמגיבים על הסרטון שהועלה לפני חודש גינו את המופע. יש מי שכינו את המעשה "שערורייתי", ויש כאלו שאפילו ניבלו את הפה. אחד המגיבים על הסרטון כתב: "זו אחת העבודות הכי משעממות בצבא הבריטי, הוא רשאי לבטא קו אמנותי משלו לטובת הקהל". עדיין לא פורסם מה יעלה בגורלו של השומר חסר המשמעת, אבל ברשת SKY מעריכים שזו הייתה המשמרת האחרונה שלו בארמון.