כשרונאלדו התמסר עם מכונית מירוץ

כריסטיאנו רונאלדו, כוכבה של קבוצת ריאל מדריד ואחד הכדורגלנים הטובים בעולם, מפגין ביצועים גם במגרש המירוצים. יחד עם אלוף הפורמולה 1 לשעבר ג'נסון באטן השתתף רונאלדו בשורה של משימות ואתגרים, שבשיאם הוא החליף מסירות עם כלי הרכב האימתני

כריסטיאנו רונלאדו, כוכבה של קבוצת ריאל מדריד שנחשב בעיני רבים לשחקן הכדורגל הטוב בעולם, החליט הפעם להשתעשע דווקא במגרש המירוצים. יחד עם נהג המירוצים המקצועי ג'נסון באטן, אלוף פורמולה 1 לשנת 2009, הוא השתתף בסדרת משימות - במהירות גבוהה במיוחד. בין האתגרים שעברו השניים: מעבר מהיר בין מכשולים וחילופי מסירות בין מכונית המירוץ לשחקן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשנה שעברה רונאלדו קנה את אחד מכלי הרכב של חברת מקלארן, שאותה מייצג באטן בתחרויות הפורמולה, ובכלל לחלוץ ריאל מדריד יש אוסף מרשים ביותר של מכוניות ספורט. 

בסרטון נראה רונאלדו בועט כדור לעבר מכונית המירוץ בזמן שזאת מבצעת סיבובים מהירים על המקום וכן אותו יושב לצד באטן ברכב.

בפעם האחרונה שהנהיגה של רואלדו עלתה לכותרות הייתה ב-2009 כשהוא ומכונית הפרארי שבה נהג היו מעורבים בתאונה במנצ'סטר. באתרי הספורט הספרדים ערכו השוואה בין אוסף המכוניות שלו לזה של יריבו המסורתי ליאו מסי כוכב ברצלונה. רונאלדו משלם בכל שנה 100,000 אירו על ביטוח כלי הרכב שלו ואילו מסי משלם רק 20,000 .