קנזס: הכלב הסתער - השוטר ירה למוות

המריבה הזוגית הסתיימה במותו של הכלב: שוטרים שהועזקו לביתם של בני זוג נאלצו עם הגיעם למקום להתמודד עם כלב הפיטבול של הדיירים שהסתער לעברם. אחד השוטרים שהותקף, ירה לעבר הכלב והרג אותו. התקרית כולה תועד במצלמת הדרך של אחת הניידות. המשטרה המקומית: "השוטר פעל בהתאם לסיטואציה"

קריאה שגרתית של אזרחים למשטרה בקנזס שבארה"ב הסתיימה בתקרית דרמטית, שבסיומה ירה אחד השוטרים למוות בכלבם של בני זוג שהסתער לעברו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרים שהוזעקו לבית מגורים בהוצ'ינסון שבקנזס, בעקבות מריבה שפרצה בין בני זוג, התקשו להתקרב אל מפתן הדלת לאחר שכלב הפיטבול של הדיירים ניסה לתקוף אותם. אלה הזעיקו למקום צוות נוסף של שוטרים, שניסה לאגף את הכלב ולהיכנס אל תוך הבית.

בתיעוד האירוע, כפי שנקלט במצלמת הדרך של אחת מניידות המשטרה, נראה לפתע הכלב כשהוא מסתער לעברו של אחד השוטרים במטרה לתקוף אותו. השוטר המבוהל נסוג במהירות לאחור ואז נפל ארצה, לא לפני שהספיק לשלוף את אקדחו האישי ולירות שתי יריות לעבר הכלב.

לאחר הישמע היריות נמלט הכלב חזרה אל תוך הבית, שם התברר כי הוא נפגע מאחד הקליעים. הכלב הירוי פונה במהירות אל המרכז הווטרינרי המקומי, אך מת מפצעיו.

מהמשטרה המקומית נמסר כי מהצפייה בסרט נראה כי השוטר פעל בהתאם לסיטואציה, חרף התוצאה הטרגית.