יצא מהארון והותקף על ידי משפחתו

דניאל פירס, צעיר בן 19 מג'ורג'יה, תיעד עצמו מתעמת עם בני משפחתו בעקבות יציאתו מהארון וחולל סערה ברשת. בסרטון שהעלה נראים בני משפחתו צועקים, מקללים ואף מכים את הצעיר הגאה

צעיר בן 19 ממדינת ג'ורג'יה שבארה"ב, העלה לפני מספר ימים סרטון לרשת, שבו תיעד עצמו מתעמת עם בני משפחתו בעקבות יציאתו מהארון. בסרטון ישנם חילופי דברים קשים בין הצעיר לבני המשפחה, ובמהלכם אף נראים ונשמעים הוריו של הצעיר כשהם מכים אותו - תוך שהוא מתחנן שיחדלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יותר מ-4 מיליוני אנשים צפו בסרטון המטריד, ימים ספורים אחרי שהועלה לאינטרנט. הוא מתחיל בעימות בין אביו של הצעיר ובת זוגו, שתקפו אותו על כך שפרסם בדף הפייסבוק שלו שהוריו זרקו אותו מהבית. בווידאו נשמעת אישה, כנראה אמו החורגת, אומרת לו: "אתה מלא שטויות, אמרת בטלפון שזו בחירה שלך, לא נולדת ככה".

הצעיר, דניאל פירס, אמר בראיון ל-WXIA-TV שהחל את תהליך היציאה מהארון בחודש אוקטובר האחרון, אבל לא מיהר לספר למשפחה. "זה משהו שנבנה במשך זמן", הוא טען. בראיון עם ל-BBC הסביר פירס כי "הקלטתי את הסרטון מפני שידעתי שמשהו יקרה, רציתי להגן על עצמי במקרה שמישהו יתקוף אותי".

"לא העליתי את הווידאו כדי לגרום לאנשים לתקוף את בני משפחתי", ציין פירס. "לא הייתי רוצה שזה יקרה להם או לי. זו עדיין המשפחה שלי, הם בליבי אבל מה שקרה שם מאוד מכאיב".

100 אלף דולר גויסו עבור הצעיר

מאז פורסם, עורר הסרט זעם רב בקרב אנשי הקהילה הלהט"בית סביב העולם. בן זוגו של דניאל החליט לעשות מעשה, ולנצל את תשומת הלב הציבורית שגרר הסרטון. הוא פתח חשבון על שמו של פירס, ופתח אתר שדרכו אפשר להזרים תרומות לבן העשרה שנותק מהוריו.

עד כה גויסו 100 אלף דולר למען הצעיר. פירס אמר שאת חלק מהכסף הוא מקדיש למאבק של בני הקהילה ההומו-לסבית. פירס לא יצר קשר עם משפחתו מאז אותו האירוע והוא מתגורר בינתיים אצל דודתו.