הקומיקאית ג'ואן ריברס אושפזה במצב קריטי

על פי דיווח ברשת CNN, ריברס הפסיקה לנשום במהלך ניתוח שעברה בגרונה במרפאה והובהלה במצב אנוש לבית חולים בניו יורק. במהלך מבצע "צוק איתן" עלתה ריברס לכותרות כשהתבטאה בנחרצות בעד ישראל ונגד הפלסטינים. "אל תעזו לשים נשק בבתים פרטיים ולצפות שלא תיפגעו", אמרה

ג'ואן ריברס אושפזה במצב קריטי (רויטרס)

הקומיקאית האמריקנית ג'ואן ריברס הובהלה היום (חמישי) לבית החולים לאחר שהפסיקה לנשום במהלך ניתוח שעברה בניו יורק - כך דיווחה רשת CNN.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווח, ריברס בת ה-81 הפסיקה לנשום בזמן שעברה ניתוח בגרונה במרפאה, ואושפזה בבית החולים הר סיני בניו יורק כשמצבה מוגדר קריטי.

ריברס עלתה לכותרות בישראל ובעולם במהלך מבצע "צוק איתן", כשהתבטאה בנחרצות ובחריפות בעד הפעולה הצבאית ברצועת עזה ונגד הפלסטינים. "אם ניו ג'רזי הייתה משגרת טילים לניו יורק, היינו מוחקים אותם", אמרה ריברס לצלם פפראצי בנמל התעופה של לוס אנג'לס.

צפו בדברי ריברס על מבצע "צוק איתן":

"אתם לא יכולים לירות טילים ולצפות מאנשים שלא יגנו על עצמם", הוסיפה. "לא אכפת לי לאן תלך האוכלוסייה האזרחית. אל תעזו לשים נשק ותחמושת בבתים פרטיים ולצפות שלא תיפגעו. הם התחילו בזה!".

לאחר שדבריה עוררו ביקורת נרחבת, פרסמה ריברס הבהרה בעמוד הפייסבוק שלה. "אני עצובה ומאוכזבת שדבריי הוצאו מהקשרם", כתבה. "התקשורת, כהרגלה, בחרה לצטט רק את האמירות הכי חריפות, מבלי לתת את הקונטקסט המלא. נמאס לי להיות מוקד ההתקפה של מי שרוצה למכור עיתונים או להרוויח רייטינג. מה שאמרתי הוא שמלחמה היא גיהינום ולמרבה הצער אזרחים הופכים לקורבנות".