כמעט אסון בעלייה לאוטובוס לביה"ס

אוטובוס שמסיע תלמידים במדינת וושינגטון עצר בתחנה בה המתינו שלושה ילדים. המצלמות שמותקנות על כלי הרכב תיעדו את הרגע המפחיד שבו בדיוק התכוננו הילדים לעלות במדרגות, כשלפתע הגיע במהירות רכב שטח שעבר בינם לבין האוטובוס והיה מרחק שנייה מלדרוס אותם. המשטרה מחפשת אחרי הנהג

המשטרה במדינת וושינגטון שבארה"ב מציעה פרס של 1,000 דולר לכל מי שיספק מידע על נהג רכב שטח, שנסע בפראות ועבר בין אוטובוס בית ספר שעצר בתחנה בצד הכביש לבין שלושה ילדים שהתכוננו לעלות עליו. רק שנייה הפרידה בין האסון המחריד שהיה יכול להיגרם לנס שהותיר את הילדים בחיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הורי הילדים אמרו למשטרה שהם כבר התכוננו לעלות לאוטובוס שייקח אותם לבית הספר בבוקר יום שישי האחרון, כשאחד מהם ראה את הרכב מגיע במהירות והצליח לתפוס את האחרים שנייה לפני הפגיעה. "הסתכלתי למעלה הרחוב והמכונית עברה קרוב מאוד לילדים שלי. הלב שלי כמעט קרס", אמרה אחת האימהות, ברנדי ווילר.

הסרטון מהמצלמות שמורכבות על האוטובוס הופץ על ידי המשטרה בתקווה לתפוס את הנהג העבריין. ווילר סיפרה שהוא נהג ברכב GMC ונסע דרך תעלה כדי לעבור את האוטובוס מצד ימין: "אלה הם הילדים שלנו. תעצור! תעצור!" היא צעקה לנהג וסיפרה שכנראה אמרה עוד כמה דברים שלא הייתה צריכה לומר ליד הילדים. "פחדתי וידעתי שהוא לא עוצר".

"אני לא יודעת אם הנהג איחר לעבודה או שאולי הוא שלח מסרון ולא הסתכל על הכביש. אולי הוא פחד לפגוע באוטובוס, אבל מה שהוא לא עשה התוצאה היא שהוא כמעט פגע בשלושה ילדים", אמרה אם אחרת, ליסה ריזו.