צפו: מנעה מבנה מלהשתתף במהומות

אם מבולטימור זיהתה בטלוויזיה את בנה שהשתתף בפרעות, ולאחר מכן תועדה כשהיא מנסה לשכנע אותו לחזור הביתה - באמצעות סטירות ובעיטות. "הלוואי ועוד הורים היו פועלים כך", אמרו השוטרים, "היא התביישה במעשיו"

אם השנה? תושבת בולטימור הפכה לגיבורת היום בארה"ב לאחר שתועדה כשהיא מכה את בנה בפומבי בגלל שהעז להשתתף בהתפרעויות האלימות בעיר. "הלוואי ויותר הורים היו פועלים כמותה", שיבח אותה מפקח המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בין תמונות ההרס הקשות שמגיעות ביממה האחרונה מבולטימור שבמרילנד ארה"ב, הצליחו המקומיים להתנחם ממחווה חינוכית של תושבת העיר - שתועדה בשידור חי כשהיא מכה נמרצות את בנה לאחר שהעז לקחת חלק בהתפרעויות האלימות.

המהומות בבולטימור (רויטרס)

מבירור פרטי התקרית התברר כי האישה ישבה בביתה וצפתה בהתרחשויות בטלוויזיה, והבחינה בפנים מוכרות בין המוני המתפרעים השחורים. לאחר שהשתכנעה כי הצעיר הניבט אליה מהמסך כשפניו מכוסות הוא אכן בנה, יצאה האם לזירת ההתרחשות והחלה להתעמת איתו פנים אל פנים כשהיא מכה ומקללת אותו.

"האישה באה להחזיר את בנה חזרה הביתה משום שהיא התביישה במעשיו", אמר מפקח המשטרה בבולטימור, אנתוני ווטס. "הלוואי ויותר הורים שהיו פועלים כמותה ולוקחים אחריות על ילדיהם".

מאז פרוץ המהומות אמש במחאה על הרג הצעיר השחור במהלך מעצר משטרתי, הסתכמו האירועים האלימים בלפחות 200 עצורים ובהשחתת כ-150 כלי רכב ועשרות מבנים שהוצתו ונבזזו. לפחות 15 שוטרים נפצעו מהאלימות של האזרחים.