צפו: הסלפי המפחיד ביותר בעולם

שלושה צעירים מהונג קונג מסעירים את הרשת החברתית עם אחד מהצילומים העצמיים הנועזים והמסוכנים ביותר שנראו. השלושה הצטלמו על גג גורד שחקים בן 73 קומות בהונג קונג כשהם אוכלים בננה. על פי אחת התיאוריות, מדובר בחלק מקמפיין עולמי נגד גזענות. צפו בסרטון

הסלפי שמסעיר את העולם: סרטון שהועלה בימים האחרונים לרשת החל לצבור תאוצה ברשתות החברתיות, לאחר שתיעד תמונת סלפי יוצאת דופן ונועזת במיוחד. בסרטון נראים שלושה צעירים שטיפסו על אחד מגורדי השחקים הגבוהים ביותר בהונג קונג, וצילמו את עצמם כשהם אוכלים בננה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צלם הסרטון, דניאל לו, נראה בסרטון כשהוא מחזיק מצלמת "גו פרו" המוצבת על מקל, בזמן ששני חבריו יושבים לצדו על אנטנת הבניין בן 73 הקומות.

בעקבות פרסום הסרטון המבהיל, עלו ברשת מספר תיאוריות על המניעים שמאחוריו. על פי תיאוריה אחת, הסרטון נועד להעביר מסר נגד גזענות, לאחר שלאחרונה השליכו אוהדי כדורגל בננה לעבר שחקנים ברזילאים במהלך משחק בליגה הספרדית.

לאחר אותה תקרית נפתח ברשת קמפיין עולמי נגד גזענות, במסגרתו הצטלמו סלבריטאים ושחקני כדורגל כשהם אוכלים בננות. למרות שהמסר של שלושת הצעירים מצמרת המגדל הגבוה מתיישב היטב עם קמפיין הבננות נגד דעות קדומות, טרם ברור לחלוטין האם זהו חלק מהטרנד שסוחף את העולם או שמא מדובר במעשה שובבות מסוכן בלבד.