צפו: קרב מבטים בין לווייתן לילד

החיים בפארק מים לא תמיד קלים, במיוחד כשאתה לווייתן שחשוף מדי יום לעיניהם של מאות מבקרים. כוכב האקווריום בקונטיקט, הלוויתן "ג'ונו", החליט שלא לשתוק עוד על המציצנות המציקה ופתח בקרב מבטים ונהמות מול ילד קטן, שנעץ בו מבטים נוקבים מדי. לרוע מזלו, הילד לא נרתע ממפגן העוצמה

גם לווייתנים זקוקים לפעמים לפרטיות: מספר ילדים שהגיעו לחזות בחיות המים באקווריום המקומי בקונטיקט שבארה"ב, זכו לקבלת פנים עוינת מצד אחד אחד הלווייתנים שלא היה מרוצה מהחדירה לפרטיותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר שבועות של הפצרות בלתי פוסקות, החליטה מישל קוטון מקונטיקט להיעתר להפצרות בנה הקטן ללכת ולצפות בבעלי הסנפירים בפארק עולם המים המקומי.

לאחר סיור קצר על שפת הבריכה המרכזית, ירדו השניים לצפות ביונקים הימיים מבטן האקווריום. מבטיו הסקרנים של הילד כנראה שלא נעמו ל"ג'ונו", לווייתן מסוג לבנתן לבן, שנצמד לקיר הזכוכית ופער מולו את פיו.

הילד, לעומת זאת, נראה משועשע ממפגן ההרתעה והחליט לאתגר את כעסו של הלווייתן לקול צהלות חבריו. צוות המטפלים שחזה במתרחש, אמרו כי לא מדובר בהתנהגות תוקפנית מצדו של "ג'ונו", אלא דווקא במשחק.

תיעוד המפגש הזה הפך תוך זמן קצר ללהיט ברשת, וזכה למאות שיתופים ולמאות אלפי צפיות. עם זאת, זהו אינו הסרטון הראשון שבו מככב "ג'ונו", שכבר הופיע בקליפ להקת "מריאצ'י" המקומית שזכה ליותר משלושה מיליון צפיות ביוטיוב.