צפו: שופט המרוצים ניצל ברגע האחרון ממוות בטוח

קליפורניה: דגלן המירוצים הוותיק, קית' טרוסו, לא תיאר לעצמו עד כמה האינסטינקטים שפיתח יסייעו לו בחיים. באחת התחרויות האחרונות שבהן השתתף, הצליח טרוסו לחמוק ברגע האחרון מפגיעת מכונית שהתהפכה בעוצמה אל עמדת השיפוט שבה עמד. האירוע הדרמטי הסתיים רק בסיגריית הרגעה

ההקפה הראשונה במרוץ המכוניות שהתקיים וואטסונוויל שבקליפורניה הפכה כמעט להקפה האחרונה בחייו של הדגלן, לאחר שאחד הנהגים איבד שליטה על רכבו והתנגש בעוצמה בעמדה שבו עמד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד התקרית המדהימה, כפי שנקלטה באחת ממצלמות המסלול, נראה הדגלן הוותיק קית' טרוסו מסמן בהנפת דגל ירוק את פתיחת המרוץ על רקע שאגת מנועי המכוניות. כשהוא עוקב אחר התקדמותם, החליף הנהג את הדגל הירוק בצהוב, שמסמן לנהגים שעליהם להאט את קצב נסיעתם לקראת העיקול במסלול מחשש שיתהפכו, אבל זה כנראה כבר היה מאוחר מדי.

מעט לפני שהשלימו את ההקפה הראשונה, נקלעו מספר נהגים למבנה צפוף שבסופו איבד אחד מהם שליטה על רכבו שהחל להסתחרר במהירות אדירה. טרוסו נראה עוקב לרגע בדאגה אחר המכונית המתהפכת, עד שזו מפתיעה ומתנגשת בעוצמה בעמדה שבה עמד.

למרבה מזלו, האינסטינקטים החדים שפיתח לאורך השנים לא אכזבו את הדגלן הוותיק, שהצליח שניות בודדות לפני הפגיעה לסגת לאחור ולהינצל ממוות בטוח.

לאחר ההתרסקות, נראה טרוסו מביט כלא מאמין בשלדת הרכב המעוך, מנסה לעכל את גודל הנס. כשהבין שהמצלמה תיעדה את האירוע כולו, חתם טרוסו את האירוע בתמונת ניצחון והצית לעצמו סיגריה. המרוץ עצמו, אגב, התחדש דקות ספורות לאחר מכן, לאחר פינוי המכונית מהמסלול.