אישום בארצות הברית: מורה בת 28 אנסה תלמיד בן 15

מורה לאנגלית בחטיבת ביניים באוקלהומה מואשמת בעבירות חמורות לאחר שנתפסה מקיימת יחסי מין עם תלמיד בן 15 בחדר מלון. מחקירת המשטרה עולה כי השניים נהגו לקיים יחסי מין בכיתה, במכוניתה של המורה ואפילו בביתה

קיימו יחסי מין בכיתה. סקסטון (רויטרס)

מורה בת 28 מאוקלהומה צפויה לעמוד לדין בגין עבירות של אונס, בעקבות רומן שניהלה עם תלמיד בן 15. הפרשה נחשפה לאחר שהמורה נתפסה מקיימת יחסי מין עם הקטין בחדר מלון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החקירה העלתה כי המורה, ג'ניפר סקסטון, המלמדת אנגלית בחטיבת הביניים, ניהלה קשר רומנטי עם הנער במשך חודשים לפני שנעצרה על ידי המשטרה. עוד עולה כי הרומן בין השניים נמשך גם לאחר התפטרותה מבית הספר בו לימדה בחודש אפריל האחרון.

החשד הראשוני נגד סקסטון עלה בעקבות דיווחים של אזרחים מודאגים, לפיהם נראתה מבלה עם התלמיד מחוץ לכותלי בית הספר. המשטרה טוענת כי המורה בילתה עם התלמיד גם במהלך לאחר סיום שנת הלימודים, כשנהגה להגיע למקומות בהם בילה בחופשת הקיץ.

הסטודנט, שאת זהותו לא ניתן לחשוף מפאת גילו, לא סיפק לחוקרים מידע רב אודות מה שאירע. "הילד לא סיפר שמשהו קרה ורק אמר שהיא מורה נחמדה", ציין התובע בתיק.

אישומים חמורים נגד המורה

עם זאת, לאחר חקירה ממושכת הוא החל לספר למשטרה על השתלשלות האירועים, וציין כי הוא והמורה ערכו מספר מפגשים מיניים. התלמיד גם הוסיף שהשניים קיימו יחסי מין בכיתה, במכונית המורה ובביתה.

סקסטון נמצאת כעת במעצר, ועומדת בפני כתב אישום שיוגש נגדה, בגין אונס מדרגה שנייה, שתי עבירות של ניסיון לפתות קטין ומעשה סדום בכפייה.