פרושאור קופא מקור: אתגר דלי הקרח מגיע לאו"ם

שגריר ישראל לאו"ם נענה לאתגר דלי הקרח ששוטף את העולם ונועד להגבי את המודעות למחלת ה-ALS ותיעד את עצמו חוטף מקלחת קפואה של מי קרח בלב ניו יורק. פרושאור אתגר את מזכ"ל האו"ם ואת הזמרת ריטה ללכת בעקבותיו - ולתעד את עצמם שופכים על עצמם דלי מים קפואים

רבים בארץ סבורים שהאו"ם מפנה כתף קרה לישראל דרך קבע, אלא שבמקרה הזה - נראה כי האמירה הזו נכונה במיוחד: שגריר ישראל באו"ם, רון פרושאור, הצטרף לטרנד ששוטף את העולם בתקופה האחרונה - ובחר לאתגר את עצמו שלא מול מליאה עוינת, לשם שינוי, אלא באמצעות דלי עם מים וקוביות קרח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרושאור, כמו רבים לפניו, ביצע את אתגר דלי הקרח - במהלכו על אדם לשפוך על עצמו דלי מלא במים קפואים או לתרום לחולים במחלת ה-ALS. כל מי ששופך על עצמו את המים הקפואים, מאתגר שלושה אנשים נוספים - מה שמצריך מהם לבצע את אותו הדבר במהלך 24 השעות הבאות.

במקרה של שגרירנו באו"ם, היה זה מאמן נבחרת ישראל לשעבר, אברם גרנט, שזכה לכבוד לשפוך על פרושאור את הדלי הקפוא - אירוע שכמובן תועד והועלה לרשתות החברתיות. לאחר שנרטב עד לשד עצמותיו, קרא השגריר למזכ"ל האו"ם באן קי מון, שגרירת ארה"ב לאו"ם סמנתה פאוור ולזמרת ריטה לבצע את אתגר דלי הקרח אחריו.