ניו יורק: בנות האמיש שנחטפו - נמלטו ושבו לביתן

שתי ילדות מקהילת האמיש שנחטפו מהחווה שבה הן מתגוררות, הצליחו להימלט מחוטפיהן ולשוב לביתן. המשטרה עצרה בני זוג החשודים במעשה, בחשד שחטפו את השתיים לצורך מטרות מין. אם יורשעו צפויים השניים לעונש של עד 25 שנות מאסר בפועל

הזוג החשוד בחטיפה (AP)

סוף טוב לדרמה בקהילת האמיש: שתי ילדות שנחטפו בשבוע שעבר מביתן שבניו יורק, הצליחו להימלט מידי חוטפיהן ולשוב אל משפחתן. המשטרה עצרה בני זוג בחשד לביצוע המעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ביום רביעי האחרון הגישו ראשי הקהילה השמרנית תלונה במשטרה, בעקבות היעלמותן של שתי האחיות פאני ודלילה מילר, בנות 6 ו-12, מהחווה שבה הן מתגוררות. כיממה לאחר מכן הופיעו השתיים על סף דלתם של בני משפחה בריצ'וויל שבניו יורק, כ-57 קילומטרים מביתן. אבי המשפחה זיהה את מיד את השתיים הודות לפרסומים בכלי התקשורת.

רק לאחר שסיפקו לילדות ארוחה חמה, הסיעו בני המשפחה את השתיים חזרה לביתן. "הילדות הלכו לבית זר לחלוטין ודפקו על הדלת כדי לבקש עזרה", התובעת המחוזית, מארי ריין. "תודה לאל שהיה להן אומץ לעשות זאת".

שתי האחיות נלקחו לאחר מכן לתחנת המשטרה המקומית, שם מסרו את גרסתן לאירוע. בעקבות חקירתן, עצרה המשטרה בני זוג מקומיים, בני 39 ו-25, בחשד שחטפו את השתיים לצורך מטרות מין. אם יורשעו, צפויים החשודים לעונש מאסר של עד 25 שנים.

חברי קהילת האמיש הם נוצרים פרוטסטנטים הפזורים ב-22 מדינות ברחבי ארה"ב, הידועים בעיקר בשל קנאתם לפרטיותם וצנעת חייהם.