ניצל במזל: כך נמלט תייר ממלתעותיו של תנין אימתני

אדם שהחליט לשחות בחופי מקסיקו, לא היה מודע לכך שאורב לו קרוקודיל בגודל 3.5 מטרים מתחת לפני הים. האיש ניסה להימלט מהטורף בשחייה, אולם רק עירונותו של עובר אורח שהשליך לעבר הקרוקודיל חפץ הצליחה להציל את האיש. כך זה נראה

תייר אמיץ שהחליט לשחות מול חופי פלאיה דל כרמן שבמקסיקו הפך בר מזל, לאחר שהצליח להימלט ממלתעותיו של קרוקודיל ענק. התייר ניצל לאחר שחפץ שהושלך למים על ידי עובר אורח - הסיח את הטורף ומנע את הגעתו אליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תיירים אחרים שעמדו על גשר מעל לאזור בו שחה האיש, החלו לצעוק בכדי לנסות להזעיק עזרה, אך לשווא. תוך דקות החל האיש שכנראה לא ידע שבאזור מצוי הקרוקודיל החל בשחייה מהירה לעבר החוף.

עובר אורח ששהה על הגשר, גילה תושייה והחליט להשליך חפץ כלשהו לעבר התנין והצליח להפחיד אותו, ובכך נמנע אסון גדול שיכל להתרחש באזור. מנואל קררה, אחד מעוברי האורח שנקלע למקום, הצליח לתעד את המרדף עוצר הנשימה במצלמתו - והעלה את הסרטון מאוחר יותר לרשת.

התייר שחה אל החוף - וניצל (מתוך יוטיוב)

"השחיין נכנס למים מבלי לדעת שמחכה לו שם טורף בגודל של שלושה מטרים וחצי, שזוכה למזון מטעם הדייגים שנמצאים באזור", הסביר קררה. לדבריו, עניין נוסף ששיחק למזלו של השחיין הוא שהקרוקודיל, המסוגל לגנוב את מרכולתם של הדייגים חובבים תוך שניות, היה "שבע", ולכן הוא נע בכבדות לעברו ולא הצליח להשיגו בדרכו אל החוף.