צפו: משחק הכדורגל הופסק כשעדר פרות פרץ למגרש

ההתמודדות בשלבים המוקדמים על גביע הכדורגל בפרו נעצרה במפתיע לאחר שעדר פרות פרץ במהירות למגרש. לאחר זמן קצר בו נהנו הפרות מתשומת הלב, כמו גם מארוחת עשב מזינה – נקראו למקום מספר כלבים שהבריחו בנביחות את הבהמות, ואפשרו את המשך המשחק

תושבי דרום אמריקה ידועים באהבתם לספורט בכלל ולכדורגל בפרט, לכן ההפרעה למהלך התקין של משחקי גביע המדינה עוררה הפתעה גדולה - בעיקר מפני שמי שגרם לעצירת המשחק היו עדר פרות שפרץ למגרש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

משחק הכדורגל המדובר נערך אתמול בדרום מזרח המדינה במסגרת השלבים המוקדמים של ה"קופה פרו", בין קבוצת מינסה לקבוצת אקספרסו אינאברי. כפי שנראה בתיעוד האירוע, בשלב מסוים השחקנים הפסיקו לרוץ אחרי הכדור והחלו לרוץ כדי לברוח מהפרות הגדולות שנכנסו בריצה אל כר הדשא.

עדיין לא ברור האם הפרות פרצו למגרש בכדי לאכול מן העשב - שנראה הרבה יותר מתאים למאכל בהמות מאשר למשחק כדורגל, או שמא הם פשוט רצו לקחת חלק במשחקים שמסעירים את המדינה.

כך או כך, לאחר דקות ארוכות בהן נהנו הפרות מן העשב הטרי ומתשובת הלב הרבה, הוזעקו למקום מספר כלבים שגרשו את הבהמות מן המגרש, ואפשרו לשחקנים לחזור ולהתמודד על העפלה לשלבים מתקדמים יותר של גביע המדינה בכדורגל.