צפו: ערנות השוטר מנעה התאבדות

ערנותו של שוטר סיור מתחנת מרילנד הצילה את חייו של תושב מקומי, שהתכוון להתאבד בקפיצה מגשר מילארד טיידינגס. לאחר שעקב אחר האיש, הבחין השוטר בכוונתו לטפס על מעקה הגשר - ואז הסתער לעברו ונטרל אותו. התקרית הדרמטית כולה נקלטה בעדשת מצלמת הדרך המותקנת בניידת

אינסטינקטים של שוטר: תושב מרילנד שבארה"ב עמד לקפוץ מגשר מקומי, ושוטר סיור שעבר במקום הגיב במהירות והצליח למנוע את ההתאבדות. העימות על הגשר, בו ניצלו חייו של הגבר, תועדו במצלמות האבטחה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקרית, שתועדה במצלמת הדרך של ניידת המשטרה, אירעה במהלך נסיעת אכיפה שגרתית שביצע השוטר ביום שבת האחרון לאורך גשר מילארד טיידינגס. במהלך הנסיעה, הבחין לפתע השוטר בגבר הצועד באיטיות לאורך שולי הגשר. העובדה כי האיש הותיר את רכבו מחוץ למתחם הגשר עוררה את חשדו של השוטר, שהחל לעקוב אחר התנהגותו.

בשלב מסוים הבחין האיש בשוטר, וסימן לו בידו שיניח לו לנפשו. לאחר מכן התקרב האיש אל מעקה הגשר והחל לטפס עליו. ברגע הזה הסתער לעברו השוטר, אחז בו בחוזקה והשכיב אותו בכוח על הכביש. לאחר שזה החל להתנגד ולמחות על סיכול תכניתו, שלף השוטר זוג אזיקים וכפת אותו.

השוטר פינה את האיש לבית החולים הארטפורד ממוריאל המקומי, שם עבר סדרת בדיקות. במהלך תשאול שנערך לו השיב כי לאחרונה הוא מתמודד עם קשיים מול בתו וכי הוא סובל מבעיות רפואיות. כמו כן סיפר האיש כי את ההחלטה לסיים את חייו קיבל רק כשעה לפני שנבלם בידי השוטר, שהיה במקום ובזמן הנכון.