מרגש ברשת: כלב מנסה להחיות דגים

חברו הטוב ביותר של האדם מתברר גם כחברם הטוב ביותר של הדגים: בסרטון חדש שמרגש המונים ברשת, נראה כלבלב בשוק דגים מקומי בתאילנד כשהוא מנסה להשיב לחיים דגים מתים בעזרת מתזי מים. מאמציו נגעו ללבם של מיליוני גולשים מסביב לעולם שנפעמו מרגישותו הנדירה. "ניתן ממש להבחין בנחישות ובתסכול שלו מכך שהוא נכשל"

סרטון ויראלי חדש, שמרגש מיליוני גולשים ברחבי העולם, מתעד את מאמציו הנוגעים ללב של כלב להציל מספר דגים ממוות מבלי שהוא מבין כי הם כבר מתים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון, שצולם בשוק הדגים המקומי במחוז פטצ'בורי שבתאילנד, נראה הכלב כשהוא מביט בדאגה בדגים הדוממים שמוטלים למרגלות דוכני המוכרים. בשלב הבא אוזר הכלב תושייה ומנסה פשוט להחיות את הדגים כשהוא מתיז עליהם מי שלוליות בעזרת אפו, וזאת מבלי להבין שהם כבר מתים.

הכלב הרחום ממשיך במאמציו במשך ארבע דקות רצופות, שבמהלכן נדד בין הדגים המתים במבע מיואש וניסה להעיר אותם שוב ושוב.

התיעוד קורע הלב הועלה לרשת הפייסבוק, שם זכה לכמיליון שיתופים ותגובות. "מדהים עד כמה הכלב המופלא הזה אינטליגנטי", כתבה גולשת מסין. "ניתן ממש לראות את הנחישות שלו ואת התסכול העצום מכך שהוא נכשל". גולשים אחרים הודו כי התיעוד הוכיח מעבר לכל ספק שבעלי חיים מסייעים זה לזה בעת סכנת חיים, וכי על האדם להפיק מכך את המסקנות המתבקשות ולחדול מציד חיות למאכל.