רובין וויליאמס התאבד בתלייה

שם קץ לחייו באמצעות חגורה: משטרת קליפורניה פרסמה במסיבת עיתונאים כי השחקן רובין וויליאמס נמצא מת בביתו כשחגורה סביב צווארו. עולם הבידור בהלם, גם מנהיגי העולם נפרדו היום מוויליאמס

המשטרה בקליפורניה חשפה במסיבת עיתונאים כי השחקן והבדרן רובין ויליאמס נמצא אתמול מת כשחגורה כרוכה סביב צווארו. ככל הנראה, הוא שם קץ לחייו בביתו לאחר שסבל מדיכאון קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בינתיים, עולם הבידור וגם מנהיגים מהעולם נפרדו מהשחקן זוכה האוסקר. "רובין וויליאמס היה טייס, רופא, שד, אומנת...וכל מה שביניהם". הוא היה יחיד במינו", ספד לו נשיא ארצות הברית ברק אובמה. "הוא היה אדם יוצא דופן, היה לו חוש הומור מיוחד שהביא צחוק לחייהם של אנשים", ספד לו יורש העצר הבריטי הנסיך צ'ארלס.

"רובין וויליאמס גרם לעולם לצחוק ולחשוב", כתב השחקן קווין ספייסי. "איש גדול, אמן וחבר. אתגעגע אליו מאוד".

"סופת ברקים של גאונות" (AP)

חברי "מונטי פייתון", בעצמם מגדולי הקומיקאים בעולם, כתבו כי וויליאמס היה "כדור אש מצחיק, נס מטופש של שכל ורוח, מתנה מהאלים. אנו לא מאמינים שהוא איננו. הוא היה יחיד במינו".

סטיבן שפילברג, שעבד לצידו של וויליאמס, אמר כי השחקן היה "סופת ברקים של גאונות קומית, הצחוק שלנו היה הרעם".

וויליאמס, בן 63 במותו, החל את דרכו בעולם הבידור כאמן "סטנד-אפ" ומשם פרץ אל הקולנוע. גילם במהלך חייו תפקידים רבים בסרטים כמו "בוקר טוב וויאטנם", "גברת דאוטפייר", "ללכת שבי אחריו" ו"סיפורו של וויל האנטינג" עליו זכה בפרס האוסקר לשחקן המשנה הטוב ביותר. הוא גם זכור לרבים כקולו של הג'יני בסרט "אלאדין" של דיסני.