הנחש הענק שהפחיד שכונה שלמה

חקירה מפותלת: מגדלי החתולים בסנטה לוסיה שבפלורידה, ארה"ב, יכולים לנשום לרווחה אחרי שנחש פיתון בורמזי שזלל חיות מחמד נתפס על חם. הוא תפח לגודל של שמונה מטרים מאכילת חתולים

ההוכחות היו נסיבתיות , הסימנים לא היו חד משמעים אבל התחושה בפורט סנט לוסי שבפלורידה הייתה קשה לאחר שמספר חתולים נעלמו בלי להשאיר עקבות. אנשים פחדו לתת לבעלי החיים שהם מגדלים לצאת החוצה כי בחוץ מסתתר רוצח מסתורי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החשד נפל מיד על חובבי חתולים או כלבי השכונה, שוטרים  בדקו וחקרו כלב אחר כלב בשכונה, הם זיהו מניע אבל לא סימני נשיכה או דם חתולים על הפרוות. המשימה לאיתור רוצח החתולים נקלעה למבוי סתום.

אבל התיאבון הבריא של הנחש הוא זה שהפיל אותו לבסוף. תושב זיהה את הנחש שרוע, מעכל חתול נוסף, מתקשה לזוז. הוא מיד הזעיק שוטר. "ברגע שראיתי את הגודל שלו קראתי לשוטרים נוספים", סיפר הבלש ג'ון הולמן לרשת WPBF המקומית.

לאחר חקירה למדי הסתבר שהנחש, מסוג פיתון בורמזי שייך לאחד מתושבי השכונה, אדם שמחזיק ברישיון מיוחד לגידול נחשים. כשהוא חי בבית, אורכו לא עבר את המטר, אבל אחרי שזלל לא מעט חתולים הוא גדל למימדים מפחידים של שמונה מטרים. ארבעה שוטרים נאלצו להגיע כדי לתפוס את הנחש.

דניס קיל, אחד השכנים, הוא בעל חתול שיכול לנשום היום לרווחה. "באמת שאלתי את עצמי - מה קרה לכל אותם חתולים ועכשיו אנחנו מגלים שהנחשים האלה יכולים לצאת מהאקווריום". כנראה שהנחש יצטרך כעת עורך דין חלקלק לא פחות ממנו.