צפו: אם חילצה תינוק מפסי הרכבת

מצלמות האבטחה באחת מתחנות הרכבת התחתית של לונדון תיעדו עגלת תינוק שנפלה למסילה החשמלית – ואת האם מזנקת אחריה לפסים ומוציאה משם את הילד בלי פגע. הסיבה היא ככל הנראה משב רוח שנוצר על ידי רכבת שעברה ברציף השני, והעיפה את העגלה למסילה

כל מי שנסע ברכבת התחתית בלונדון יודע שהרכבת מביאה איתה משב אוויר חזק שהיא שואבת מהמנהרה בדרכה לתחנה - מסתבר שפרץ הרוח הזה יכול להיות מאוד מסוכן. בתחנה בלונדון הרוח הפילה איתה עגלה עם תינוק למסילה החשמלית. האם לא איבדה עשתונות ומיד קפצה למסילה לחלץ את הילד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

את האירוע יוצא הדופן תיעדו מצלמות האבטחה בתחנת גולדג' סטרייט של הטיוב בלונדון. האישה ירדה עם עגלת תינוק לרציף, והסיתה את מבטה לרגע. בדיוק באותו זמן, משב רוח שנוצר בעקבות תנועת הרכבת במנהרה התת קרקעית העיף את העגלה ישר אל מסילת הברזל, עם התינוק קשור לכיסא בתוכה.

האימא התעשתה אחרי רגע, ירדה בלי להסס למסילה והוציאה משם את העגלה עם התינוק. העגלה הידרדרה ליד אדם אחר שעמד לצד המסילה, אך הוא שמע מוזיקה באוזניות ולא שם לב למתרחש. משטרת התנועה בלונדון מנסה לאתר את המעורבים באירוע.

נפילות למסילות רכבת תחתיות המונעות בחשמל הן תופעה שמתרחשת מדי פעם בפעם. לכן, בכמה ערים גדולות בעולם, החלו בהתקנה של זכוכיות שמונעות גישה מהרציף למסילה, ודלתות שמותקנות בהן נפתחות רק מול דלתות הרכבת ורק כשהרכבת בתחנה. עם זאת, במערכות רכבת ותיקות כמו זאת של לונדון שערים כאלו עדיין לא קיימים.