השחקן והבדרן רובין וויליאמס נמצא מת בביתו שבקליפורניה

השחקן והבדרן האמריקני נמצא ללא רוח חיים בביתו שבצפון קליפורניה. על פי החשד השחקן בן ה-63 שם קץ לחייו. "אנו מקווים שרובין ייזכר לא בשל סיבת מותו אלא בשל הצחוק והאושר שהוא הסב למיליוני בני אדם ברחבי העולם", אמרה אשתו סוזן שניידר

החיוך לעולם לא מש מפניו (AP)

השחקן והבדרן האמריקני רובין וויליאמס נמצא ללא רוח חיים בביתו שבקליפורניה. סיבת המוות אינה ברורה אך החשד הוא שוויליאמס בן ה-63 שם קץ לחייו. משפחתו ביקשה להתייחד עם זכרו ולהימנע מסיקור תקשורתי בזמן האבל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

משרד השריף המקומי הודיע כי על פי החשד וויליאמס שם קץ לחייו אך סיבת המוות עודנה תחת חקירה. מסימנים ראשוניים בזירת האירוע, עולה החשד כי וויליאמס התאבד באמצעות חניקה, אך לא נמסרו פרטים נוספים אודות המקרה היות והחוקרים הפתולוגיים טרם סיימו לבחון את הממצאים.

"הבוקר איבדתי את בעלי ואת חברי הטוב ביותר בזמן שהעולם איבד את אחד האמנים האהובים עליו ואחד מבני האדם היפים שיש", כתבה אישתו סוזן שניידר בהודעה מטעם סוכנו של השחקן, "לבי נשבר בקרבי".

 

הותיר אחריו מורשת מכובדת. וויליאמס (AP)

שניידר פנתה לאמצעי התקשורת בשם המשפחה וביקשה לאפשר להם להתייחד עם העצב והיגון הרב שהם חווים."אנו מקווים שרובין ייזכר לא בשל סיבת מותו אלא בשל הצחוק והאושר שהוא הסב למיליוני בני אדם ברחבי העולם", נכתב בסוף ההודעה במה שמרמז על נסיבות מותו.

נשיא ארה"ב ברק אובמה הצטרף לשורה של ידוענים שמהירו להגיב לידיעה וספד לשחקן בעמוד הטוויטר שלו: "רובין וויליאמס היה טייס, רופא, שד, אומנת...וכל מה שביניהם". הוא היה יחיד במינו".

בשנים האחרונות סבל וויליאמס מדיכאון ובעבר הודה כי היה מכור לאלכוהול וסמים אך נגמל מכך. בחודש שעבר נכנס וויליאמס למכון גמילה במדינת מינסוטה. נציגיו הבהירו אז כי וויליאמס לא השתמש בסמים או אלכוהול, אך אשפז את עצמו בשל צורך "להתכוון ולהתמקד" באורח חייו בעקבות סדר יומו העמוס בחודשים שקדמו לכך.

וויליאמס, בן 63 במותו, החל את דרכו בעולם הבידור כאמן "סטנד-אפ" ומשם פרץ אל הקולנוע. גילם במהלך חייו תפקידים רבים בסרטים כמו "בוקר טוב וויאטנם", "גברת דאוטפייר", "ללכת שבי אחריו" ו"סיפורו של וויל האנטינג" עליו זכה בפרס האוסקר לשחקן המשנה הטוב ביותר.