התאונה בשוויץ: 3 תושבי הכפר מרר נהרגו

בתאונה הקטלנית בשוויץ נהרגו שלושה תושבי הכפר מרר: סנ"צ אמאל חליל והשוטר הוותיק אטף חג' נהרגו, כמו גם תושב הכפר נסיף באדר. הם היו חלק מארבעה זוגות שנסעו לטיול משותף באזור, היתר נפצעו, בהם אחיו של עזאם עזאם ששוחרר מהכלא המצרי. הודעה נמסרה למשפחותיהם

התאונה הקטלנית, הבוקר (20 minuten)

הותר לפרסום כי שלושת ההרוגים בתאונת הדרכים הקטלנית שאירעה הבוקר (ב') בשוויץ הם תושבי הכפר מרר שבצפון. שניים מהם כיהנו בתפקידים בולטים במשטרת ישראל. הודעה נמסרה למשפחותיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ההרוגים בתאונה הקשה הם סגן ניצב אמאל חליל, המשמש כראש ענף החקירות במחוז הצפוני של המשטרה, אטף חג', שוטר בכיר במחלק התשאול של היחידה המרכזית בצפון ותושב הכפר נסיף באדר.

השלושה היו חלק מחבורה של ארבעה זוגות מהכפר שנסעו לטיול משותף בצפון איטליה ובשוויץ. חמשת הנוסעים הנוספים נפצעו, אחד מהם הוא אחיו של עזאם עזאם, תושב הכפר ששוחרר לפני שנים מהכלא המצרי.

זירת התאונה בשוויץ (חדשות 2)

התאונה התרחשה סמוך לשעה 08:40 בבוקר (שעון שוויץ), כשמסיבה שאינה ברורה התנגש המיני-ואן שבו נסעו ארבעת הזוגות ברכבת שדהרה באתר התיירות הפופולארי סמוך לוולפנשייסן. כלי הרכב נפגע באופן חמור ובמשך דקות ארוכות פעלו אנשי כוחות ההצלה המקומיים על מנת לחלץ את יושביו ממנו.

(משטרת כרמיאל)

במקביל הוזעקו למקום שני מסוקים וחמישה אמבולנסים. הפרמדיקים המקומיים נאלצו לקבוע במקום את מותם של שלושת הישראלים ולפנות את הפצועים לבתי החולים בלוצרן ובציריך. התקשורת המקומית בשוויץ דיווחה על התאונה בהרחבה, שם נטען כי מדובר באזור שבו אירעו תאונות דומות בעבר.

תוך זמן קצר עודכן חדר המצב של משרד החוץ בדבר התאונה הקטלנית ותוצאותיה. הם עדכנו את משפחות ההרוגים והפצועים בישראל והחלו בסידורי הטסת הגופות. כמו כן נבדק האם יש צורך להטיס את הפצועים להמשך טיפול בבתי החולים בארץ.