3 ישראלים נהרגו בתאונת דרכים בשווייץ

שלושה תיירים ישראלים נהרגו בתאונת דרכים קשה במרכז שוויץ - כך על פי כלי התקשורת במדינה. רכבת התנגשה במיניוואן, בו שהו 8 נוסעים - בהם הישראלים. משרד החוץ עדכן את משפחות ההרוגים, והחל בארגון הטסת הגופות לישראל

זירת התאונה בשוויץ, היום (20 minuten)

תאונת דרכים קטלנית בשוויץ: שלושה תיירים מישראל נהרגו וחמישה נוספים נפצעו קשה בהתנגשות בין רכב נוסעים לרכבת במחוז נידוולדן שבמרכז שוויץ. מדובר בארבעה זוגות ישראלים שנסעו יחדיו לטיול באזור, ונקלעו לתאונה הקשה שאירעה סמוך לשעה 08:40. חדר המצב של משרד החוץ עודכן בדבר התאונה, מסר הודעה למשפחות התיירים והחל בארגון הטסת הגופות לישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

על פי הדיווח בכלי התקשורת השוויצריים, שלושה גברים נהרגו בתאונה, גבר וארבע נשים נוספות נפצעו קשה. עדי ראייה סיפרו כי למקום הוזעקו שני מסוקים וחמישה אמבולנסים שפינו את הפצועים בתקרית לבתי החולים בלוצרן ובציריך. התאונה הקשה התרחשה סמוך ליעד תיירות פופולארי הנמצא בקרבת הערים אינטרלקן ולוצרן.

אזור התאונה, שוויץ (חדשות 2)

יורג וובמן, מפקד המשטרה המקומית, סיפר לראשונה כי ההרוגים הם תיירים מישראל ששהו במיניוואן שנפגע. לדבריו, כלי הרכב שבו נסעו הישראלים נמעך לגמרי, וחילוצים נמשך זמן רב בסיוע כוחות הצלה מקומיים. שעות לאחר מכן נסגר הכביש לתנועה וחוקרי משטרה שהגיעו למקום בדקו את נסיבות התאונה.

שברי המיניבוס מהתאונה (20 minuten)

על פי אתרי החדשות השוויצרים, התיירים הישראלים שהוו במלון "אלפינה" שבוולפנסישסנן. הקבוצה יצאה במיני-ואן של חברת אופל שנשכר באיטליה ימים ספורים קודם לכן. על פי הדיווח, אנשי ההצלה נאלצו לקבוע את מותם של ההרוגים בתאונה במקום.

זירת התאונה, היום (20 minuten)

"עדיין לא ברור בשעה זו מדוע כלי הרכב חצה את פסי הרכבת", אמרה חברת המועצה באזור לעיתון מקומי. "אפשר רק לשער מה קרה, אולי הם עצרו לראות מפל מים גדול". על פי הדיווח, אין זו הפעם הראשונה שבה תיירים נהרגים בתאונות על הכביש, שמוגדר כקטלני על ידי כלי התקשורת באזור.

גם בישראל עוקבים מקרוב אחר התאונה הקשה, וחדר המצב של משרד החוץ כבר עדכן את משפחות ההרוגים והפצועים בישראל והחל בסידורי הטסת הגופות. כמו כן, נבדק האם יש צורך להטיס את הפצועים להמשך טיפול בבתי החולים בארץ.