ארה"ב: בת 78 ניסתה להבריח לטיסה כסף בחזייה

חשדם של אנשי המכס בנמל התעופה בדטרויט התעורר לאחר שהאישה דיווחה על סכומים שונים. בחיפוש בתיקיה ובבגדיה נמצאו 41 אלפי דולרים, חלקם בחזייה ובמחוך, שתכננה להבריח לפיליפינים. "חשבתי שיהיה בטוח לשאת את הכסף עליי", טענה - אך השוטרים לא התרשמו והחרימו את הכסף

לפיליפינים היא כבר לא הגיעה (חדשות 2)

ארזת לבד? אישה בת 78 מפלורידה שבארה"ב נעצרה בנמל תעופה לאחר שניסתה להבריח עשרות אלפי דולרים במחוך ובחזייה ולהערים על האבטחה. הרשויות מיהרו לעצור את האישה,

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האישה הגיעה לנמל התעופה בדטריוט ועמדה לעלות על טיסה בינלאומית, כשברשותה 41 אלף דולרים שהוחבאו על גופה ובתיקה. על פי התלונה שהוגשה נגדה, האישה התכוונה להמריא לפיליפינים עם ביתה וטענה כי ברשותה 200 דולרים במוזמן בלבד. חשדם של המאבטחים התעורר לאחר שבטופס הטיסה טענה כי ברשותה 1,200 דולרים, ולאחר חיפושים מצאו אנשי המכס סכומים רבים בהרבה מכפי שדווח.

כ-8,000 דולרים נמצאו בארנקים שהוחבאו בתיק, כ-4,000 נתפרו לתוך כיס פנימי מבד וכאלף דולרים במעטפות שונות. לאחר החיפוש בחפציה, הבינה האישה ככל הנראה שהמזימה סוכלה, והודתה בפני המאבטחים: "החבאתי 3,000 דולרים בחולצה ותפרתי 2,000 נוספים לרצועת החזייה".

אנשי המכס לא הסתפקו בוידוי, ונדהמו לגלות 21 אלף דולרים במחוך של הנוסעת. לאחר ששאלו אותה מה מקור הכסף, טענה האישה כי מכרה לאחרונה את ביתה ב-120 אלף דולרים, העבירה חלק מהסכום לפיליפינים באמצעות דואר ותכננה להעביר איתה את שאר הכסף. "חשבתי שזה יותר בטוח לשאת עליי את הכסף", הוסיפה.

ההנחיות בארה"ב מחייבות את כל הנוסעים להצהיר האם ברשותם יותר מעשרת אלפים דולרים. לא הוגש כתב אישום נגד האישה, אך הממשל הודיע על כוונתו לשמור את הכסף שניסתה להבריח.