"אוזניים גדולות, שיער מאפיר וג'ינס מרושל". אובמה מקריא ציוצים מרושעים

נשיא ארה"ב ברק אובמה הפגין חוש הומור שלרוב נדיר למצוא אצל מנהיגים, כשהתארח בתכניתו של הקומיקאי ג'ימי קימל והקריא ציוצים מרושעים שנכתבו עליו. צפו בנשיא מתמודד עם העלבונות ואפילו עונה בחזרה

חוש הומור נשיאותי: נשיא ארצות הברית ברק אובמה הופיע אמש (חמישי) בתכנית הלילה של הקומיקאי ג'ימי קימל והקריא ציוצים מרושעים שנכתבו עליו על ידי גולשים לצלילי השיר Everybody hurts של להקת REM. למרות שקימל הודיע כבר בתחילת השבוע כי הנשיא צפוי לבקר בתכנית, צופים רבים הופתעו לראות אותו לוקח חלק במערכון המזוכיסטי השמור לרוב לסלבריטאים מן השורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך הקטע התמודד אובמה עם כל מיני הערות מרושעות - ממראהו החיצוני וצורת לבושו ועד הדרך בה הוא מנהל את המדינה. "השיער של אובמה נראה אפור יותר בימים האחרונים, אין לי מושג למה, כי לא נראה שהוא מודאג ממה שקורה", נאמר בציוץ אחד. "איך גורמים לעיניים של אובמה להאיר? מדליקים פנס בתוך אוזניו", נאמר בציוץ אחר שדווקא נראה שמצא חן בעיניו.

למרות ההערות העוקצניות שנאלץ להקריא על עצמו, הצליח הנשיא להתמודד בכבוד עם העלבונות. "האם יש סיכוי שנוכל להטיס את אובמה למגרש גולף בחצי השני של העולם - ולהשאיר אותו שם?" הקריא אובמה וענה לגולשת - "אני חושב שזה רעיון נהדר".