הממלכה תדע על הלידה - בטוויטר

עד כה נתיני הממלכה הבריטית למדו על לידות מלכותיות דרך הודעה רשמית שהונחה בשערי ארמון באקינגהאם. עכשיו, בלידתו של יורש העצר החדש, מתכננים לראשונה ווילאם וקייט לשנות את המסורת ארוכת השנים ולהודיע על הלידה ברשת החברתית

קייט וויליאם משנים מסורת הסטורית (רויטרס)

מצפים ללידה המלכותית: כל מי שבודק את ערוצי החדשות הבריטיים כדי ללמוד על הולדתו של הדוכס או הדוכסית החדשים לבית המלוכה הבריטי קיימברידג' - לא צריך לטרוח. הזוג המלכותי קייט וויליאם החליטו לשנות את המסורת והם מתכננים לבשר את החדשות לראשונה - על גבי רשת הטוויטר, "כי זו המאה ה -21", לדבריהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חסידי הכתר יוכלו לגלות גם את מינו של הצאצא בחשבון #royalbaby בטרם ההודעה הרשמית החתומה על ידי רופאי משפחת המלוכה, שמוצגת בדרך כלל על כן ציור בשערי הארמון - כמו בהולדתו של הנסיך ג'ורג' שנולד ב -22 ביולי 2013. "רצינו לשמור גם על החלק התיאטרלי של ההודעה. זה די חשוב לנו שזה נעשה כמו שצריך עם התואר והכבוד שהאירוע דורש" אמר דובר ארמון לאחר לידתו של הנסיך ג'ורג '.

בבאקינגהאם, ממתינים להודעות הרופא (רויטרס)


"זו לידתו של ילד שיהיה בקו לכס המלוכה. זה אירוע נדיר וזה נחמד להיות מסוגל לעשות את זה עם כמה קדימות היסטוריות" הוסיף הדבר והדגיש כי בדומה להבדלים שבין הארי לוויליאם, הולדת הילד השני, מכבידה פחות. בינתיים, מי שעוקב באלפי עיניים אחר חשבון הטוויטר המלכותי הם עובדי סוכנויות ההימורים שיעבירו כספים למי שיפגע בתאריך הלידה, במין הילוד ואף בשם התינוק.