ברזיל: הורים לילדה גילו שהם גם אח ואחות

לאונרדו ואדריאנה, זוג מסאו פאולו, ננטשו כשהיו ילדים. הם נפגשו והתאהבו לפני עשור, הביאו לעולם ילדה והמשיכו לחפש אחרי האם האובדת. אדריאנה ניסתה לעלות על עקבות האם בתכנית רדיו לחיפוש קרובים, מצאה את האם וגילתה שגם לאונרדו ננטש על ידי אותה אם: "אני לא מאמינה שאת מספרת לי את זה, לאונרדו הוא בעלי"

אהבה בלתי אפשרית בברזיל (AP)

מהצד של החתן או מהצד של הכלה? זוג ברזילאי חיפשו במשך שנים, כל אחד בנפרד, את האם הביולוגית שנטשה בימי הילדות. אחרי שנים של חיי משפחה, השניים הבנו שהם מחפשים את אותה האישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אדריאנה בת ה-39 ובעלה לאונרדו בן ה-37 - שמעדיפים לא לחשוף את שם משפחתם - הכירו זה את זו לפני 10 שנים. הם נפגשו, התאהבו, התחתנו ואפילו הביאו לעולם ילדה, כיום בת שש.

הזוג נולד ומתגורר בסאו פאולו, ולאחר שנים גילה לאונרדו שמה של אימו הוא מריה ושהיא נטשה אותו בגיל שמונה - האישה שגידלה אותו בפועל היא אישה אחרת שנישאה לאביו. גם אדריאנה ידעה ששם אימה הוא מריה, והיא ננטשה בגיל שנה וגדלה עם אביה.

השניים ידעו ששניהם מחפשים אחרי מריה, אבל מכיוון שמדובר בשם מאוד נפוץ לא עלתה בראשם האפשרות שמדובר באותה מריה. אדריאנה, שהייתה נחושה למצוא את אימה האמיתית, עלתה לשידור של חיפוש קרובים ברדיו ברזילאי בשם Globo Radio שסייע לה למצוא את האם האבודה מריה ולשוחח איתה בתכנית שנקראת בתרגום לעברית "הזמן הוא עכשיו".

"אני מפחדת ללכת הביתה ולגלות שליאונרדו לא ירצה אותי יותר"

בסופה של השיחה הזו, האם סיפרה לאדריאנה שהיא לא הילדה היחידה שהיא נטשה: יש למריה עוד ילד בשם לאונרדו שלא מכיר אותה. אדריאנה נכנסה למצב של הלם וגמגמה: "אני לא מאמינה, אני לא מאמינה שאת מספרת לי את זה, לאונרדו הוא בעלי".

"עכשיו, אני מפחדת ללכת הביתה ולגלות שליאונרדו לא ירצה אותי יותר, אני אוהבת אותו מאוד", אמרה אדריאנה לאימה ברדיו. היא סיפרה שהם מעולם לא נישאו באופן רשמי, אבל למרות הכל היא אמרה "רק המוות יפריד ביננו, זה קרה כי אלוהים רצה שזה יקרה". "ברור שהדברים היו מתפתחים אחרת אם היינו יודעים בעבר מה שאנו יודעים היום, אבל לא ידענו ואנו מאוהבים", הוסיפה.

המומחים בברזיל מיהרו להסביר כי מדובר בתופעה מוכרת וזהו לא המקרה הראשון בברזיל, אפילו לא בסאו פאולו. במרכז לחקר משיכה מינית נכתב על התופעה בה "שני מבוגרים שהופרדו במהלך השנים הקריטיות מפתחים קשר מאחד בבגרות". על פי מחקר שנערך לפני עשור בגרדיאן הבריטי, מחצית מהאחים שהופרדו, או לא נפגשו בילדות ונפגשו בבגרותם, הרגישו רגשות שנעים ממשיכה מינית אובססיבית לקרבה עזה האחד לשנייה ולהיפך.

בתקשורת הברזילאית סיפרו על מקרים דומים של תאומים שנישאו ועל שכנים שגילו בשלב מאוחר של חייהם שהם אחים למחצה מאב משותף ובוגדני, אבל במקרים האלה הגילוי הוביל לפרידה. "במקרה של אדריאנה וליאונרדו, הם נחושים להישאר ביחד למרות מה שכולם חושבים", נכתב בתקשורת הברזילאית