צפו: הניסוי השתבש, הכתב חטף 300 עקיצות

כתב תכנית הבוקר של רשת NBC גילה בדרך הכואבת שהאפליקציה לדחיית יתושים אינה אלא אשליה: במסגרת ניסוי שערך בשידור חי, תחב הכתב את ידו לתוך מיכל ובו כ-5,000 יתושות רעבות. אחרי שניות ארוכות שבהן האפליקציה לא עבדה הוא נאלץ לשלוף את ידו מהמיכל, רק לאחר שנעקץ יותר מ-300 פעמים. צפו בניסוי

תוצאות הניסוי שנכשל. ידו של סנדרס (טוויטר)

עיתונות עוקצת: כתב תכנית הבוקר של רשת NBC סיים את פינתו השבועית עם יותר מ-300 עקיצות יתוש, לאחר שניסוי שערך בשידור חי השתבש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת פינתו השבועית, החליט הכתב קרי סנדרס לחפש פתרונות למטרד היתושים שמלווה את חודשי הקיץ החמים בפלורידה. לאחר בחינת מספר חלופות לתכשירים השונים, החליט סנדרס לנסות אפליקציה חדשה, שלטענת מפתחיה דוחה ביעילות יתושים וחרקים אחרים באמצעות צליל מיוחד שהיא מפיקה דרך מכשיר הסמארטפון.

במסגרת הניסוי באפליקציה, שאותו ערך בשידור חי בתכנית, טחב סנדרס את ידו אל תוך מיכל זכוכית ובו לא פחות מ-5,000 יתושות רעבות. לרוע מזלו, כאשר ניסה להפעיל את האפליקציה נתקל הכתב בתקלה בלתי צפויה ביישום שסירב לעבוד. סנדרס האמיץ לא ויתר וניסה פעם אחר פעם להפעיל את האפליקציה, בזמן שידו הלכה והתכסתה במאות יתושות. "אוקיי, זה כואב", אמר הכתב למגישים באולפן בעודו ממתין לאפליקציה להיכנס לפעולה. "אתם תמיד גורמים לי לדמם על הסיפורים האלה".

לאחר שניות ארוכות שבמהלכן לא הצליח להפעיל את האפליקציה, שלף סנדרס לבסוף את ידו מתוך המיכל כשהיא עקוצה לכל אורכה. בתמונה שהעלה לאחר מכן בחשבון הטוויטר שלו, חשף סנדרס את זרועו וסיפר כי חווית השימוש המאכזבת באפליקציה עלתה לו בלא פחות מ-300 עקיצות יתוש מגרדות.