צילם סלפי עם אקדח – וירה בעצמו למוות בטעות

אוסקר אגילר אהב למלא את עמוד הפייסבוק שלו בתמונות סלפיז עם מוצרי יוקרה, מכוניות ונשים יפות. לאחרונה הוא החליט שמה שחסר בעמוד שלו הוא סלפי עם אקדח - לכן הוא שאל אחד, כיוון אותו לראשו ורצה ללחוץ על הכפתור - אלא שהמשחק עם הנשק עלה לו בחייו

אוסקר אגילר

הסלפי הקטלני: אוסקר אגילר, צעיר מקסיקני בן 21, אהב להרשים את חבריו ברשתות החברתיות בתמונות סלפי (צילום עצמי) עם מוצרי יוקרה, אבל ההחלטה שלו לדגמן עם אקדח מוצמד לראשו - הסתיימה במותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אגילר, המתגורר במקסיקו סיטי, הרבה לפרסם בעמוד פייסבוק שלו תמונות עם מכוניות יוקרה ונשים יפות. התחביב שלו היה לצלם את תמונות הסלפי הייחודיות ביותר, והרעיון האחרון שעלה בראשו היה לשאול אקדח ולהצמיד אותו לראש לטובת צילום התמונה.

אלא שעל פי המשטרה המקומית, הצעיר המקסיקני לא היה מודע לכך שהאקדח שבידו טעון, כך שהוא נופף בו כשלפתע נפלט כדור. עדי ראייה לניסיון צילום הסלפי סיפרו למשטרה, כי אגילר שיחק עם האקדח רגע לפני התוצאה הקטלנית.

"שמעתי ירייה ומיד אחריה צעקה והבנתי שמישהו כנראה נפגע", סיפר אחד השכנים של הצעיר המנוח. "קראתי למשטרה מיד וכשהם הגיעו הוא עדיין היה בחיים". אמבולנס הוזעק למקום והצוות החל לפנות את אגילר תוך כדי מאמצי החייאה, אלא שבדרך לבית החולים הצעיר מת מפצעיו.