צפו: הסטודנטים תופסים גלים באוניברסיטה

אחרי 97 שנות פעילות, הצינור שהוביל מים ממאגרים מעמק סאן פדרו ללוס אנג'לס קרס - והקמפוס של אוניברסיטת UCLA הסמוכה הוצף לחלוטין. המשטרה הזהירה את הסטודנטים מאסון, אלא שהסטודנטים לא הצליחו להתאפק - ויצאו לתפוס גלים

כמויות עצומות של מים הציפו את העיר והקמפוס, הסטודנטים תפסו גלים: שדרות סאנסט שבלוס אנג'לס הפכו ביממה האחרונה מרחובות - לנהרות של ממש והציפו לחלוטין את אזור האוניברסיטה של קליפורניה, אוניברסיטת UCLA.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ההצפה החלה אמש בשעות אחר הצהריים, כאשר סילון ענק של מים התפרץ לגובה של יותר מעשרה מטרים - ופער בור של שלושה מטרים באמצע הכביש. דקות לאחר מכן, הרחובות, הבתים, מגרשי החנייה ואולמות הספורט הוצפו כולם במים - ורבים נאלצו להמתין בתוך רכביהם לחילוץ.

שוחים נגד הזרם בכניסה לאוניברסיטה (רויטרס)

מה גרם להצפת הענק?  בעיר טוענים שהיא נגרמה עקב כך שהצנרת קרסה עקב היותה מיושנת מאוד. מדובר במערכת שמובילה מים ממאגרים בעמק סאן פדרו ללוס אנג'לס - שנבנתה לפני כמעט 100 שנה. הרשויות השתלטו על הזרם העז רק שבע שעות אחרי הפיצוץ הראשון.

רחובות לוס אנג'לס הפכו לנהרות (רויטרס)

המשטרה הזהירה את התושבים ממשחקים בשצף המים ומאסונות אפשריים כמו התחשמלות או טביעה, אבל הסטודנטים באוניברסיטה שהוצפה לא הצליחו להתאפק כשבחוץ יש יותר מ-30 מעלות, והם יצאו לסדרת הפלגות - בליבו של הקמפוס.