צפו: רייס נאמה, מפגין פרו-פלסטיני התפרץ

יועצת הנשיא האמריקני לביטחון לאומי נאמה בכנס הארגונים היהודיים וצידדה בישראל. מפגין פרו-פלסטיני התפרץ לדבריה והחל לזעוק דברי שנאה נגד ישראל. הוא הוצא מהאולם על ידי מאבטחים, לקול קריאות בוז של הקהל במקום. כך זה נראה

על רקע מבצע "צוק איתן" שנכנס ליומו ה-22, התכנסה לפנות בוקר ועידת הנשיאים של הארגונים היהודיים בארה"ב. באירוע המכובד השתתפו שלל דוברים, אך מי שגנב את ההצגה למרבה הצער, היה מפגין פרו-פלסטיני שהתפרץ לנאומה של סוזן רייס, יועצת הנשיא לביטחון לאומי, ולא חדל עד שסולק מהמקום בכוח על ידי מאבטחים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רייס, נשאה דברים באירוע, שהיה למעשה מפגן תמיכה בישראל, ואמרה כי "כלי מי שמדינת ישראל חשובה לו, עומד שוב לנוכח האתגרים של עולם מסוכן ופגום. עולם של אזעקות ומקלטים, של צעירים הנקראים שוב למלחמה...". בטרם הספיקה לסיים את המשפט, נעמד המפגין והחל לזעוק.

"האמת שהיא שישראל הורגת חפים מפשע בעזה! הפסיקו את ההפצצות! הפסיקו את ההרג!", קרא האיש שהחזיק בידיו שלט ועליו כיתוב נגד המצור בעזה, מאבטחים שהיו במקום זינקו עליו מיד והחלט לגרור אותו לעבר היציאה. "הפסיקו את הרצח, הפסיקו את השנאה", הוא הוסיף.

הנוכחים במקום, תומכי ישראל, קראו קריאות בוז לעבר המפגין שהפר את שלוות האירוע, ומחאו כפיים למאבטחים שהצליחו, לאחר מאבק שנמשך מספר שניות, לסלקו מהמקום. רייס, שנראתה מעט המומה מהמתרחש, אמרה בתגובה לקהל: "אלה ימים קשים...". הנוכחים הגיבו בצחוק נבוך ובמחיאות כפיים לדבריה.