בכיוון הלא נכון: כוכב להקת "וואן דיירקשן" צייץ בעד הפלסטינים - והסתבך

הזמר זאין מאליק לא חשב שהציוץ שהעלה בחשבון הטוויטר שלו יגרום לכזו סערה: לאחר שהביע הזדהות עם מאבק הפלסטינים בקמפיין FreePalestine#, הותקף הזמר ברחבי הרשת בשורת ביקורות והתבטאויות חריפות. "זה שובר אותי שאחד מהאלילים שלי רוצה שאמות", כתבה לו מעריצה מישראל

בדרך כלל הם עושה מוזיקה. להקת One direct (רויטרס)

כוכב להקת הבנים "וואן דיירקשן", זאין מאליק, הביע היום (ב') בחשבון הטוויטר שלו תמיכה בקמפיין FreePalestine# וזכה למקלחת צוננת מהמעריצים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חשבון הטוויטר של מאליק נחשב לפופולארי מאוד, עם לפחות 13 מיליון עוקבים. מיד לאחר פרסומו, זכה הציוץ השנוי במחלוקת ל-130 ציוצים חוזרים כשלפחות 138 אלף גולשים סימנו את ההודעה כמועדפת.

בין המילים החמות שחלו לו חלק ממעריציו, הביעו אחרים את אכזבתם העמוקה מביטוי העמדה המופגן שנקט. ""יש לך גם מעריצים בישראל", כתבה לו אחת ממעריצותיו של הזמר. "זה שובר אותי שאחד מהאלילים שלי רוצה שאמות".

בין השאר קיבל מאליק גם איומים על חייו, ואף תגובות שבהן קראו לו גולשים זועמים להרוג את עצמו. מאליק אינו האמן הראשון שהביע הזדהות עם במאבק הפלסטיני. לפני מספר שבועות הייתה זו הזמרת ריהאנה שפרסמה בחשבון הטוויטר שלה תיוג דומה. בעקבות מטר הביקורות שספגה הסירה הזמרת את התיוג, ובמקומו העלתה הודעה שבה קראה למעריציה להתפלל למען השלום ולסיום המאבק.